Hoşgeldiniz !!!
Android
Cep Telefon Zil Sesleri
Duvar Kağıtları
Güncel Takip Edin
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Telefon Duvar Kağıtları
Telefon Zil Sesleri
HD Resimler
Destekleyenler

Tarih: 27-06-2013, 22:45
Horoz Ötme Sesi - Telefon Zil Sesi
Horoz Ötme Sesi - Telefon Zil Sesi
Cep telefonunuzdaki klasik zil seslerinden kurtulabilmeniz için elimizden geldiğince her çeşit müzik ve ses uyarlaması yapmaya devam ediyoruz. Yeni zil sesleri için sitemizi takip ediniz.
Hayatımızın her parçasında yer alan evcil hayvanların seslerinden oluşan zil sesleri arşivimizi siz üyelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu konumuzda orjinal horoz ötme seslerinden oluşan 2 adet zil, mesaj veya alarm sesini sizler ile paylaşıyoruz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2013, 22:38
Tavuk Sesi - Telefon Zil Sesi
Tavuk Sesi - Telefon Zil Sesi
Cep telefonunuzdaki klasik zil seslerinden kurtulabilmeniz için elimizden geldiğince her çeşit müzik ve ses uyarlaması yapmaya devam ediyoruz. Yeni zil sesleri için sitemizi takip ediniz.
Hayatımızın her parçasında yer alan evcil hayvanların seslerinden oluşan zil sesleri arşivimizi siz üyelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu konumuzda tavuk seslerinden oluşan 3 adet zil, mesaj veya alarm sesini sizler ile paylaşıyoruz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-03-2013, 21:01
Keklik Sesleri - Telefon Zil Sesleri
Keklik Sesleri - Telefon Zil Sesleri
Ülkemizde ve dünya üzerindeki avcıların çok sevdiği bir hayvan olan keklik kuşunun sesinin hep güzel olduğundan bahsedilirdi. Bu güzel kuşun sesini bulup sizler için yayınlıyoruz. Bu güzel kuşun sesini dinlemek veya indirip telefonunuza yüklemek istersiniz diye sitemizdeki arşivimize ekledik. Siz site üyelerimiz için en iyileri toplayıp bir araya getirmeye devam ediyoruz. Keklik kuşunun sesini telefonunuzda kullanabilir, bu sesi telefonunuzda zil sesi, sms sesi, sabahları uyanmak için alarm sesi gibi kullanabilirsiniz. İndirmeden önce dinleyebilirsiniz.
Toplam 6 adettir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-03-2013, 20:46
Bıldırcın Sesleri - Telefon Zil Sesi
Bıldırcın Sesleri - Telefon Zil Sesi
Ülkemizde avcıların sevdiği bir hayvan olan bıldırcın bazen de hastalarımız için şifa kaynağıdır. Bu güzel kuşun sesini dinlemek veya indirip telefonunuza yüklemek istersiniz diye sitemizdeki arşivimize ekledik. Siz site üyelerimiz için en iyileri toplayıp bir araya getirmeye devam ediyoruz. Bıldırcın kuşunun sesini telefonunuzda kullanabilir, bu sesi telefonunuzda zil sesi, sms sesi, sabahları uyanmak için alarm sesi gibi kullanabilirsiniz. İndirmeden önce dinleyebilirsiniz.
Toplam 7 adettir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2013, 18:02
Koyun ve Kuzu Sesi - Telefon Zil Sesi
Koyun ve Kuzu Sesi - Telefon Zil Sesi
Cep telefonunuzdaki klasik zil seslerinden kurtulabilmeniz için elimizden geldiğince her çeşit müzik ve ses uyarlaması yaptık. Yeni zil sesleri için sitemizi takip ediniz.
Hayatımızın her parçasında yer alan evcil hayvanların seslerinden oluşan zil sesleri arşivimizi siz üyelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Arşivimizin içerisinde koyun ve kuzu seslerinden oluşturduğumuz bu arşivde siz cepapkindir için toplam 6 adet mevcuttur. Bunları dinleyerek beğendiğinizi indirebilirsiniz. Bu seslerden beğendiklerinizi ayrıca zil sesi, mesaj sesi, alarm sesi veya arkadaşlarınıza şaka yapmak için yeni nesil telefonunuzda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2013, 20:38
Arı Sesi - Telefon Zil Sesi

Arı Sesi - Telefon Zil Sesi
Dünya üzerinde arı neslininin tükenmesi demek dünyanın sonu demektir denir. Çok mübarek hayvanlar yaptıkları herşeyi çok güzel ve tatlı. Sanırım bal'ı çok sevdiğimden olsa gerek çıkardıkları sesi de siteye koyayım dedim.:) Arı sesini telefonunuzda kullanabilir, bu sesi telefonunuzda zil sesi, sms sesi, sabahları uyanmak için alarm sesi gibi kullanabilirsiniz. İndirmeden önce dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ki diğer hayvan seslerini görmek için....
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2013, 20:27
Cır Cır Böceği Sesi - Telefon Zil Sesi

Cır Cır Böceği Sesi - Telefon Zil Sesi
Yaz gecelerinde bazen hoşumuza giden bazen de canımızı sıkan ve genel de geceleri öten cır cır böceğinin sesidir. Cırcır böceğinin sesini telefonunuzda kullanabilir, bu sesi telefonunuzda zil sesi, sms sesi, sabahları uyanmak için alarm sesi gibi kullanabilirsiniz. İndirmeden önce dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ki diğer hayvan seslerini görmek için....
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2013, 00:18
Top 10 Bülbül Kanarya Sesleri - Zil Sesleri

Top 10 Bülbül Kanarya Sesleri - Zil Sesleri
Hepimizin doğaya çıktığımız zaman offf be şu güzel sesi dinle dediğimiz seslerden, bazılarımızın da evlerinde besleyip hastalarının olduğu kanarya ve bülbül seslerini sizler için bir araya getirdik. Daha öncede sizlere Kurt Sesleri, Köpek havlama, karışık hayvanlardan oluşan ve daha bir çok seslerden oluşturduğumuz Hayvan zil sesleri arşivimizden bu sefer sizler için bülbül ve kanarya ötmelerinden oluşan sesleri yayınlıyoruz. Siz site üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için toplam 17 adet olup, bu güzel ötme seslerinden beğendiklerinizi ayrıca zil sesi, mesaj sesi, alarm sesi yapabilir nostalji olsun diye veya şaka olsun diye yeni nesil telefonunuzda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Top 10 Köpek Havlama Sesleri - Zil Sesleri

Top 10 Köpek Havlama Sesleri - Zil Sesleri
Cep Telefonunuzda normal seslerinden sıkılanlar için kendimizce telefonda kullanılabilecek değişik türdeki araçlardan (Araba Kornası - Tren Düdüğü - Araba Alarmları gibi), hayvanlardan, eski telefon zillerinden (Nokia - Motorola) ve daha bir çok seslerden oluşturduğumuz arşivimizden bu sefer sizler için köpek havlama sesi, köpek hırlama sesi, sevimli köpek sesi, sürü halindeki köpeklerin havlamalarından oluşan ses arşivini yayınlıyoruz. Siz site üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için toplam 14 adet olup, bu köpek havlama seslerinden beğendiklerinizi ayrıca zil sesi, mesaj sesi, alarm sesi yapabilir nostalji olsun diye veya şaka olsun diye yeni nesil telefonunuzda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2013, 15:50
Karışık Hayvan Telefon Zil Sesleri Serisi 1

Karışık Hayvan Telefon Zil Sesleri Serisi 1
Cep telefonunuzdaki klasik zil seslerinden kurtulabilmeniz için elimizden geldiğince her çeşit müzik ve ses uyarlaması yaptık. Yeni zil sesleri için Sitemizi takip ediniz. Özgürce indirebilirsiniz.....
Daha Önce yayınladığımız karışık hayvan zil sesleri serisinin ikincisini yayınlıyoruz. Bu Arşivimizin içerisinde çakal, inek, kedi ve maymun seslerinden oluşturduğumuz bu arşivde de siz cepapkindir için toplam 13 adet mevcuttur. İçinde kedi miyavlaması, çakal sesi, ineklerin möööö demesi :), maymunların çıkardığı garip seslerin olduğu bir çok mp3 vardır. Bunları dinleyerek beğendiğinizi indirebilirsiniz. Bu seslerden beğendiklerinizi ayrıca zil sesi, mesaj sesi, alarm sesi veya arkadaşlarınıza şaka yapmak için yeni nesil telefonunuzda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0