Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğitici Oyunlar » Büyük Risk Yarışma Oyunu
Büyük Risk Yarışma Oyunu

Büyük Risk Yarışma Oyunu


Telefona Büyük Risk Yarışması İndir

Android kullanıcıları telefonlarda oyun oynamanın yanı sıra, hem eğlenceli hem de bilgilerini test edebilecekleri oyunlara doğru bir yönelme gösteriyorlar. Bu Play tarafından yapılan son araştırmada ortaya çıkan bir gerçek. Siz de Büyük Risk adlı android bilgi yarışması oyununu cihazınıza indirerek kolayca zekanızı test edebilir ve aynı zamanda bilginizi geliştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde farklı alanlardan sorular yer almaktadır. Bu alanlar; Tarih, coğrafya, felsefe, sanat, bilim şeklinde sıralanabilir. Sorulara her doğru cevap vermenizde yeni soruya geçebilme hakına kavuşacaksınız.

Oyunu Android telefon yada tabletinizde ilk açtığınızda karşınıza Başla butonu ve skorlar ekranı gelecek. Bu ekrandan Başla butonuna tıkladığınızda karşınızda; Ülkeler, Tarih, Din, Ünlüler, Sinema ve spor dallarından sorular hazırlanacak. Siz istediğiniz alanı seçerek yarışmaya başlayacaksınız. Yarışma başlangıcında sadece 100 puanlık soruyu seçebiliyorsunuz. Soruyu seçtiğiniz anda soru ekrana geliyor. 30 saniye içerisinde seçtiğiniz soruya ilişkin cevabı vermek zorundasınız. Eğer 30 saniye içerisinde cevap vermesseniz, sorunun doğru cevabı ekrana geliyor.

6 soru alanında 100 puandan, 500 puana kadar sorular yer alıyor. Siz bu aşamada 100 puanlık soruyu doğru cevaplayamassanız, 200 puanlık soruyu göremiyorsunuz. Doğru cevaplamanız durumunda 200 puanlık soru açılıyor ve seçebiliyorsunuz.
Sağ üst köşede yarışma boyunca elde ettiğniz para miktarını görebilirsiniz.

StarTV ekranlarında hafta içi her akşam yayınlanan ve oldukça büyük bir beğeni toplayan Büyük Risk yarışmasını, Android cihazınızdan severek oynayabilirsiniz. Selçuk Yöntem tarafından hazırlanılan ve sunulan büyük risk programını izlemeniz durumunda oyun hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Büyük Risk Yarışma Oyunu

Büyük Risk Yarışma Oyunu

Büyük Risk Yarışma Oyunu

Büyük Risk Yarışma Oyunu
Büyük Risk Yarışma Oyunu

[2,04 Mb] (İndirme: 280)
Buyuk-Risk-2013.apk


Reyting:

Kategori: Eğitici Oyunlar / Eğlencelik Bilgi Oyunları / Yarışma Oyunları
Gösterim: 6 157
 
Tarih 20-01-2013, 00:52
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: