Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Finans » PayPal Mobil Android Uygulaması İndir
PayPal Mobil Android Uygulaması İndir

PayPal Mobil Android Uygulaması İndir


PayPal Mobil Android Uygulaması İndir

PayPal Android uygulamasıyla hareket halindeyken bile PayPal’ın keyfini çıkarabilirsiniz!

PayPal, internet üzerinden çalışan online bir ödeme sistemidir. Kredi kartı kullanarak veya kullanmayarak, internet üzerinden güvenli alışveriş yapılmasını ya da istenilen kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollanmasını sağlamaktadır.

PayPal; Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye'de yerel web siteleri bulundurarak, bu ülkelerde sorunsuz çalışır.

PayPal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme yapılabilir. Bu para birimleri arasındaki değişimleri PayPal kendi döviz kurları ile otomatik olarak yapar. Paypal'ın döviz kurları paypal sitesinden öğrenilebilir. Ayrıca Türk Lirasıyla da Ödeme Alabilir ya da Ödeme Yapılabilmektedir.

Android PayPal uygulaması ile, bakiyenizi kontrol edin, para aktarın veya geçmiş işlemleri görüntüleyin, ne zaman isterseniz bir tıklama ile herşeyi öğrenmenize yarayan bu güzel uygulama sayesinde hesabınız sürekli kontrol altında olacaktır.

Bu para aktarmada aracı kurum olan PayPal dünyada kendini kabul ettirdiğinden nerede ise bütün alışveriş siteleri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca online oyun siteleri, sosyal ağlar üzerinden alınan ürünler gibi pek çok işi bu site üzerinden ödeme yaparak alabiliyoryorsunuz.Reyting:

Kategori: Finans
Gösterim: 5 068
 
Tarih 20-05-2018, 20:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: