Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Masa Oyunları » Okey Plus (Android Facebook Okey Oyunu)
Okey Plus (Android Facebook Okey Oyunu)

Okey Plus (Android Facebook Okey Oyunu)


Okey Plus (Android Facebook Okey Oyunu)

Facebook‘un en çok kullanılan ve oynanan Okey oyunlarından birisi olan ve Peak Games tarafından yayınlanan Okey Plus Android sürümü ile akıllı telefon ve tabletinizden online olarak okey oynamanıza olanak sağlıyor.

İster arkadaşlarınızla istersenizde tanımadığınız milyonlarca Okey Plus oyuncusu arasından dilediğiniz kişiyle okey oynamanıza olanak sağlayan Okey Plus uygulaması, Türkçe dil desteğine sahip. Belirli bir çip üzerinden ilerleyen oyunda bahis olarak kendi çiplerinizi ortaya koyuyorsunuz. Bir dolarlıkta masa açabilir yüzbin dolarlıkta masa açabilirsiniz bunu seçmek size kalmış yeterki çipiniz olsun. Çift okeyle biterseniz kasadaki paralarıda alarak çipinizi arttırabilir, günlük olarak bu android uygulamasına giriş yaparakta ikibinbeşyüz dolara kadar ücretsiz para kazanabilirsiniz.

Okey Plus’ın sunduğu kolaylık ve özelliklerden bahsedecek olursak:

Arkadaşlarım menüsü altından Facebook arkadaşlarınızla online okey oynayabilme veya en son ne zaman okey plusa girdiklerini görebilme Müzik menüsü altından okey oynarken müzik dinleyebilme Ayarlar kısmından ses ve titreşimi açıp kapayabilme ve Facebook bağlantısını sonlandırabilme Hemen Oyna / Masa Aç / Oda Seç / Top 25 Oyuncu gibi oyun seçenekleri Otomatik taş dizimi ve oyun içi sohbet özelliğide bulunan bu eşşis Android okey oyunu sayesinde 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden sorunsuz bir şekilde Onlline okey oynamanız keyfini çıkartabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 8.3.9
Okey Plus (Android Facebook Okey Oyunu)

[87,89 Mb] (İndirme: 2663)
Okey-Plus.apk


Reyting:

Kategori: Masa Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 26 324
 
Tarih 25-12-2022, 22:13
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: