Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Haberleşme » WhatsApp Messenger Android
WhatsApp Messenger Android

WhatsApp Messenger Android icon


WhatsApp Messenger Android

Yeni görünüme ile WhatsApp Messenger Android uygulaması, aynı uygulamayı kullanan diğer mobil cihazlarla iletişim kurmanızı sağlayan, komple bir haberleşme uygulamasıdır.
Android işletim sistemi için hazırlanan bu uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra, aynı uygulamayı kullanan diğer tüm arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

Mevcut internet bağlantınızı kullanan bu uygulamayı kullanarak, arkadaşlarınızla yazılı olarak mesajlaşabilir, ses kaydı gönderebilir, resim veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Yenilenen Sürümündeki Özellikler:

DURUM Bildirimi
Artık bir çok uygulamada standart hale gelen "DURUM çubuğu" şimdi Whatsapp içinde mevcut. "Durum" yazan yere bastığınızda 24 saat kalacak video veya resimler ekleyebiliyorsunuz. 24 Saat sonunda otomatik olarak kendiliğinden silinen bu yenilik sayesinde anlık durumunuzu arkadaşlarınız görebiliyorlar. Eklediğiniz resim veya videoları kimlerin gördüğünü en altta göz resminin olduğu yere tıkladığınızda sizde görebiliyorsunuz. Bu güncel ve yeni eklenti Whatsapp'a biraz heyecan getirmiş gibi görünüyor.


- Şifrenmiş mesajlar
- Sohbete özel bildirim ayarları ve sessize alma
- Sohbetleri okunmadı veya okundu şeklinde işaretleme
- Eklenmiş birçok ifade (emoji). Ayrıca, bazı ifadelere dokunarak ve basılı tutarak farklı renk seçebilirsiniz.
- Kişi kartı aldığınızda şimdi hızlıca mesaj gönderebilir veya WhatsApp'ı varsa bu kişileri kaydedebilirsiniz
- Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar'dan WhatsApp aramaları sırasındaki veri kullanımını azaltma Güncellemeyi dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de bilgisayar başından yapabilirsiniz.

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS'ten WhatsApp'a geçiş yapın.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALI:

• ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.

• ÜCRETSİZ ARAMA: Aileniz ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, WhatsApp Araması kullanarak ücretsiz arayın.* WhatsApp aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücreti uygulanabilir. Daha fazla bilgi için operatörünüze danışın. Ayrıca, 155 Polis imdat ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp ile ulaşılamamaktadır).

• GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişimde kalın.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından da WhatsApp mesajı alıp gönderebilirsiniz.

• ULUSLARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajı göndermenin ekstra bir maliyeti yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretinden kurtulun.*

• PIN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı adı hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, tıpkı SMS gibi, telefon numaranızla çalışır ve var olan telefon rehberinizle kolayca eşleşir.

• OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: WhatsApp'la her zaman bağlı durumdasınızdır, böylece hiçbir mesajınızı kaçırmazsınız. Oturumunuz açık mı, kapalı mı karışıklığı yaşamazsınız.

• KİŞİLERİNİZLE KOLAYCA BAĞLANIN: Telefon rehberiniz, WhatsApp'ı olan kişilerinizle sizi kolayca ve hızlıca bağlar. Bu sayede hatırlaması zor kullanıcı isimlerini eklemenize gerek kalmaz.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri kaçırdığınızda veya telefonunuz kapalı olsa bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar bu son mesajlarınızı saklar.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişi bilgisi gönderip alın, özel arka plan belirleyin ve bildirim seslerini ayarlayın, sohbet geçmişinizi e-postalayın, tek seferde birçok kişiye toplu mesaj gönderin ve çok daha fazlasını yapın!

NOT: Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Whatsapp artık mesajlara kişiler arası kriptolama sistemi getirerek kullanıcıların güvenliğini en üst seviyeye almış bulunmaktadır.

WhatsApp İndir uygulamasını bilgisayarınızda kullanmak isterseniz. İndirmek ve kurmak için sitesinden indirebilirsiniz.

Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.24.7.15NOT: Whatsapp artık "Ömür Boyu Ücretsiz" olmuştur.WhatsApp Messenger Android


[92,07 Mb] (İndirme: 2957)
whatsapp-messenger.apk


Reyting:

Kategori: Haberleşme
Gösterim: 54 326
 
Tarih 25-03-2024, 16:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (2)
Tuncay 21 Aralık 2016 15:22
güncelmiş teşekkürler.!
Alıntı yap  Bildir        1
Kullanıcı çevrimdışı ElminSelimov2006 13 Kasım 2017 11:49
Tewekurller
Alıntı yap  Bildir        2
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: