Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs
Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs

Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs


Clean Master Android Apk İndir (Android Önbellek ve Telefon Temizleme Uygulaması)

Android cihazlar için olmaz ise olmazlardan bir uygulama bence, ne de olsa temizlik imandandır boşuna denmemiştir.:) Bilgisayarlarımıza yüklediğimiz CCleaner tarzı bir uygulamadır. Clean Master android uygulama önbelleğini temizlemek için hepsi içinde bir uygulamadır, kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, arama geçmişi ve uygulama kaldırma. Bu uygulamalar ile kullanıcı çalışan görevleri sonlandırabilir, süperkullanıcı izni vermeden telefonunuzun performansını artırabilir ve pil ömründen tasarruf için daha fazla RAM 'i serbest bırakabilir.

Herkesin bildiği ve bilgisayarlarımızda kullandığımız Orjinal CCleaner Android için çıkmıştır. Denemek isteyenlere tavsiye ederiz.

Clean Master Özellikleri :

[Geçmiş Silici]
History Eraser size önbellekleri ve kalıntı dosyaları tek dokunma ile kolayca temizlemek için yardımcı olacaktır. Android cihazlarda, önbellek ve kalıntı dosyalar genellikle yaklaşık yüzlerce MB veya GB birikmiş olacaktır. Şimdi Clean Master size mükemmel bir önbellek ve artık dosya temizleyici getiriyor ve telefonunuzu sadeleştiriyor.

[Gizlilik]
Gizlilik uygulamaları her Android kullanıcısı için önemlidir. Bir kez akıllı telefon ile oynamak, sessizce SMS/MMS, web tarayıcısı verileri, Google arama geçmişi vb. dahil olmak üzere her türlü kişisel bilgileri bilir. Clean Master geçmişi sil modülü ile mesajlarınızı silebilir ve ayrıca Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line vb. gibi tarayıcı verilerini, pano verilerini ve diğer birçok uygulama geçmişi verilerini silebilirsiniz.

[Görev Sonlandırıcı]
Arka planda çalışan görevler, sistemde sadece RAM 'i işgal etmeyle kalmayıp, ayrıca pilinizin ömrünüde boşa harcar. Görev Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak için uygulamaları sonlandırıp daha fazla RAM 'i serbest bırakır. Çalışmanızı daha kolay hale getirmek için sağlanan mükemmel bir kısayol (1Dkn Hızlandır). Root gerekli değildir, ancak Görev Sonlandırı 'cıya Root izni verilmişse, o daha iyi performans gösterecektir.

[Uygulama Yöneticisi]
Uygulama yöneticisi kaldırıcı ve yedekleme yardımcısından oluşmaktadır. Clean Master sadece basit bir dokunma ile kolayca uygulama kaldırmak için bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ve daha sonra uygulama yöneticisi içinde apk kurucu kullanarak yeniden yükleyin.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 7.3.9

Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs


Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs

[23,88 Mb] (İndirme: 7742)
Clean-Master.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Sistem Araçları
Gösterim: 31 183
 
Tarih 26-12-2019, 13:43
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: