Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Aygaz Android Tüp Uygulaması
Aygaz Android Tüp Uygulaması

Aygaz Android Tüp Uygulaması


Aygaz Android Tüp Uygulaması

Mobil uygulama ile ev tüpü siparişlerini uygulama üzerinden tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalar alanından kampanyalarımızı inceleyebilir, kampanyalardan uygulama üzerinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya şifrelerinizi uygulama üzerinden girerek aktif hale getirebilirsiniz.
En yakın Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarının yerlerini görebilir, bulunduğunuz noktadan seçeceğiniz istasyonlara rota oluşturarak kolayca yakıt alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınıza LPG dönüşümü yaptırmayı düşünürseniz yakınınızdaki Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyesi LPG dönüşümcülerini uygulamayı kullanarak kolayca görebilir, bu noktalara telefonunuzla ulaşarak dönüşüm randevusu alabilirsiniz.

Aracınızda otogaz kullandığınızda elde edeceğiniz tasarrufu ve dönüşüm için aracınıza yapacağınız yatırımı elde ettiğiniz tasarrufla ne sürede geri alabildiğinizi hesaplayabilirsiniz.

Yapacağınız seyahatlerin rotası ile mesafesini uygulama yardımıyla görebilirsiniz. Bu seyahatler sırasında rotanız üzerindeki Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarının sayısı ile yerlerini görüntüleyebilirsiniz.
Ziyaret ettiğiniz Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarıyla ilgili görüşlerinizi uygulama üzerinden paylaşabilir, istasyon ile puanlamalarınızı hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Paro üyesi iseniz, Paro puan hesabınızı görebilir, puan hareketlerinizi inceleyebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.1


Aygaz Android Tüp Uygulaması

[0 b] (İndirme: 69)
Aygaz.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Sosyal
Gösterim: 4 563
 
Tarih 25-03-2017, 14:30
Etiketler: Aygaz apk
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: