Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğitim Uygulamaları » Duolingo İle Bedava İngilizce
Duolingo İle Bedava İngilizce

Duolingo İle Bedava İngilizce


Duolingo'yla Bedava İngilizce Öğrenin

Duolingo Test merkezi Android uygulamasını denediniz mi?

Duolingo'yla Bedava İngilizce Android uygulaması, telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz hem ücretsiz hem de en kullanışlı dil öğrenme uygulamalarından bir tanesi. Uygulama vasıtasıyla öğrenebileceğinzi diller arasında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca ve İngilizce yer alıyor.

Herhangi bir paralı üyelik, reklamlar ya da gizli gelir kaynakları barındırmayan uygulama sayesinde dil öğrenmek oldukça kolay hale geliyor diyebilirim. Bahsettiğimiz diller için pek çok farklı kategoride alıştırmalar ve kelime öğrenme oyunları içeren uygulama hem sade arayüzü hem de çok rahat, anlaşılır kullanımı ile öne çıkıyor. Evde, yolda veya dışarıda vaktini boşa geçirmek istemeyenler ve dil pratiğini yapmak isteyenler için en iyi uygulamalardan birisi diyebilirim.

Her güncellemede yeni içeriklerle karşımıza çıkan Duolingo, doğru yanıtlar verdikçe kalp kazanmanızı, yanlış yanıtlarda ise kaybetmenizi sağlıyor ve her bölüm sonunda hangi kelimelere dair öğrenme gerçekleştirdiğinizi size belirtiyor. Sıkıcı ve uzun dil öğrenme uygulamalarından sıkılanların kesinlikle beğeneceğine inanıyorum. Uygulamadaki seslendirmeler ise anlaşılır, net ve doğru bir şekilde yapılmış. Takıldığınız noktalarda ipuçları elde etmek de bir o kadar kolay.
Android Sürümü: 7.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.85.4

Duolingo İle Bedava İngilizce

Duolingo İle Bedava İngilizce


[45,45 Mb] (İndirme: 1033)
Duolingo-Android.apk


Reyting:

Kategori: Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 13 765
 
Tarih 14-12-2022, 22:57
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: