Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Tüm Dersler Kpss Apk indir
Tüm Dersler Kpss Apk indir

Tüm Dersler Kpss Apk indir


Tüm Dersler Kpss Apk İndir

KPSS Ortaöğretim/Önlisans/Lisans grubu adaylarının Genel Kültür ve Genel Yetenek derslerinde yol arkadaşı olacak bir proje. Her dersten geniş içerik ve konu anlatımı. İnternet olmadan erişim imkanı. Akılda kalıcı özel kodlamalar da içerisinde. İndirmekte geç kalmayın.

KPSS Ortaöğretim, Ön lisans ve Lisans gurubu adaylarına yönelik hazırlanan bir uygulama olan Tüm Dersler KPSS ücretsiz faydalanabileceğiniz muhteşem bir çalışma. Telefonlarınıza rahatlıkla yükleyebileceğiniz bu uygulama sayesinde her an her yerde ders çalışma şansı yakalayacaksınız.
Geniş bir içerik ve konu anlatımına sahip olan uygulama, internetin olmadığı zamanlarda da yararlanabileceğiniz bir sistem. Bir çok ders ve konu hakkında bilgi sahibi olacağınız Tüm Dersler KPSS ile birbirinden farklı içerikleri öğreneceksiniz.
Telefonlarınıza kolaylıkla indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde boş zamanınız olmayacak. Hem günlük işlerinizi halledebilecek hem de KPSS’ye rahatlıkla hazırlanabileceksiniz. Bildiğiniz konuları pekiştirecek, bilmediklerinizi de dakikalar içinde öğrenebileceksiniz. Bu uygulama telefonunuzla birlikte hayatınıza da kolaylık getirecek.
Android Sürümü: 2.2 ve üzeri
Tüm Dersler Kpss Apk indir

[0 b] (İndirme: 900)
Tum-Dersler-Kpss.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 5 598
 
Tarih 30-03-2014, 16:16
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: