Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Fotoğrafçılık » Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir
Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir

Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

Telefonda Resim Efekt Programı Line Camera Android İndir

Android Line firmasının resmi ürünü olan Line Kamera uygulaması, 210 ülkede 100 milyondan fazla kullanıcısı ile telefon ve tabletlerde resimleri güzelleştirmeye yarayan harika ve çok kullanışlı bir Android uygulamadır.

Line Kamera Android uygulaması ile fotoğraflarınıza canlılık verebilir, üzerine yazı yazabilir, size sunduğu hazır efektleri resimlerinize ekleyebilir ve daha bir çok güzel resim editleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

LINE Camera ile editlediğiniz resimlerinizi facebook, twitter ve diğer tüm sosyal ağlarda rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Line bu uygulama ile sadece sohbet alanında iddialı olmadığını göstermiş oldu. Programı kullanarak Android akıllı telefon ve de tabletinizdeki fotoğraf ile resimleri rahatça dekore edebilir, istediğiniz efektlerle güzelleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olan bu harika uygulama içinde 100'den çok farklı çerçeve yer almaktadır. Line kamera uygulamasında Line sohbette olduğu gibi oldukça popüler 5000 sticker da unutulmamış durumdadır. Bu güzel stickerları resimlerinize ekleyebilir ve onları daha sevimli duruma getirebilirsiniz. Filtreli resimler yapmak isteyenler de bu uygulamada yer alan onlarca değişik resim filtresini kullanabilirler. Kısaca cep telefonu veya tabletinizde resimlerinizi en güzel hale getirmek bu resim editleme apk dosyası ile mümkündür.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir

Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir
Android Resim Efekt Programı Line Kamera Apk İndir

[0 b] (İndirme: 655)
Line-Camera.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 5 865
 
Tarih 8-10-2014, 23:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: