Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » Android Metal Dedektör İndir (Metal Detector)
Android Metal Dedektör İndir (Metal Detector)

Android Metal Dedektör İndir (Metal Detector)


Android Metal Detector (Metal Dedektörü)

Cep Telefonunuzun veya tabletinizin bir metal dedektöre dönüşmesini ister misiniz? Telefonunuza indireceğiniz aşağıdaki APK dosyasını kurduğunuz zaman Android yüklü mobil cihazınız artık bir metal ve elektromanyetik dalgalar yayan dedektör olmuş demektir.

Android Metal Dedektör uygulamasının çalışma mantığı ise cihaz içinde var olan yerleşik dahili manyetik sensörü kullanarak çalışmaktadır. 1μT = 10mg, doğada manyetik alan seviyesi (EMF) 49μT (mikro Tesla) veya 490mG (mili Gauss) ile ilgilidir. Bölgede herhangi bir metal olması durumunda, manyetik alan gücünü arttırmak gerekir. Manyetik alan seviyesi devamlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ölçümünü yaptığınız metallerin doğruluğu cihazınızın dahili sensörüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Cihazınız manyetik veya elektromanyetik dalgalar yaydığı için elektronik cihazları etkileyebilir. (TV, PC, vb) Bu uygulama cihazınızda düzgün çalışmıyorsa, bu telefonunuzun sensörlerinin problemli olduğu veya olmadığı anlamına gelebilir. Özellikle, ilk kullanımlarda cihazınızı manyetik alanlara mıknatıs gibi erkenden tutmayın ve çantanızda mıknatıs türü veya kolon, hoparlör yanına koymayınız. Çünkü manyetik alanlar istenmeyen sonuçlara neden olabilir.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.5.6a

Android Metal Dedektör İndir (Metal Detector)

Android Metal Dedektör İndir (Metal Detector)


[4,12 Mb] (İndirme: 1296)
Metal-Detector.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 12 465
 
Tarih 11-01-2021, 22:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: