Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Dragon Mania Efsaneleri
Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania Efsaneleri


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

Android Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania Efsaneleri "Apk oyun indir", tehlikeli bir hayvan türü olan ejderhaları yetiştirip besleyeceğiniz gayet güzel grafikleri olan ve bir yandan da eşleştirerek yeni bir tür ejderhalar oluşturacağınız keyif veren Android oyunlardan bir tanesidir.

Yapımcısı en iyi oyunları piyasaya süren Gameloft olan oyundaki gayeniz ejderha koleksiyonunuzu tamamlamak ve yapacağınız ejderha savaşlarına hazırlanmak. ejderhaları besleyerek olnları geliştirmeli ve aynı zamanda onları çiftleştirerek çok yeni tür ejderhalar meydana getirebilirsiniz. Ejderhalarınızı besledikçe seviyeleri daha yükselecek ve daha mükemmel duruma geleceklerdir. Büyüyen ejderhalarınızın yerlerini de geliştirmeniz gereklidir.

Ejderhalarınızla savaşlara girmeden evvel onları eğitmelisiniz. Eğitim seviyesi yüksek ve vahşi ejderhalar vasıtasıyla gireceğiniz savaşları kazanmanız durumunda büyük ödüller kazanabiliyorsunuz.

Yapacağınız savaşlarda karşınıza ister arkadaşlarınızı alın, istersenz onlarla birlikte takım yaparak öbür rakiplere karşı birlikte savaşın. Başarılı ejder yetiştiricisi olmaya çalışacağını oyunda sürenin nasıl geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania EfsaneleriDragon Mania Efsaneleri
Dragon Mania Efsaneleri

[0 b] (İndirme: 1129)
Dragon-Mania.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 10 462
 
Tarih 24-06-2015, 20:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: