Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Microsoft Office Mobile (Orjinal)
Microsoft Office Mobile (Orjinal)

Microsoft Office Mobile (Orjinal)


Microsoft Office Mobile Android İndir

Android Microsoft Office Mobile, cep telefonunuz ve tabletiniz için uygun hale getirilmiş resmi Android Office yardımcı uygulamasıdır. Ücretsiz olan bu meşhur PC uygulaması şimdi de mobil cihazlar için, dilediğiniz her yerden Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint belgelerinize erişebilir, bunları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde belgeler özgün halleri gibi görünür. Bir belgede hızlı düzenlemeler yaptığınızda veya belgeye açıklama eklediğinizde, biçimlendirme ve içerik aynı kalır.*

Microsoft Office Mobile Özellikler:

Belgelere her yerden erişin:

• Bulut: Telefonunuzla OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint'te depolanan Office belgelerine erişebilirsiniz.
• Son Belgeler: Office Mobile bulutla bağlantılıdır. Bilgisayarınızda en son görüntülediğiniz belgeler, telefonunuzdaki en son belgeler bölmesinde hazır bulunur.
• E-posta Ekleri: E-posta iletilerine eklenmiş Office belgelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.*

Office belgeleri harika görünür:

• Harika Görünen Belgeler: Grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde Word, Excel ve PowerPoint belgeleri telefonunuzda harika görünür.
• Telefon için optimize edilmiştir: Word, Excel ve PowerPoint, telefonunuzun küçük ekranına uygun hale getirilmiştir.
• Okumayı Sürdürme: Telefonunuzda OneDrive veya OneDrive İş'te depolanan bir Word belgesini açtığınızda, belgeyi son olarak PC veya tabletinizde görüntülemiş olsanız bile okumaya bıraktığınız yerden otomatik olarak devam edersiniz.
• Sunu Görünümleri: PowerPoint'teki Slayt Rehberi görünümü slaytlara daha hızlı göz atmanızı sağlarken, konuşmacı notları sununuzla pratik yapmanıza yardımcı olur.

Hızlı düzenlemeler yapın ve paylaşın*:

• Belgeler Aynı Kalır: Word, Excel ve PowerPoint belgelerini telefonunuzda düzenlediğinizde biçimlendirme ve içerik aynı kalır.
• Oluşturma: Telefonunuzda yeni Word ve Excel belgeleri oluşturabilirsiniz.
• Açıklamalar: Telefonunuzda Word ve Excel belgelerinde yapılan açıklamaları inceleyebilir ve kendi açıklamalarınızı ekleyebilirsiniz.

* Evde kullanım için belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. İş kullanımı için belge oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. Uygun planlar şunlardır: Office 365 Küçük İşletme Ekstra, Office 365 Orta Ölçekli İşletme, Office 365 Kurumsal E3 ve E4 (Kurumsal ve Kamu Kuruluşu), Office 365 Eğitim A3 ve A4 ve Office 365 ProPlus.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 15.0.5430.2000

Microsoft Office Mobile (Orjinal)


Microsoft Office Mobile (Orjinal)

[0 b] (İndirme: 2789)
Microsoft-Office-Mobile.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Eğitim Uygulamaları / Sistem Araçları
Gösterim: 17 967
 
Tarih 18-07-2016, 15:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (2)
suat akyüz 2 Şubat 2016 18:53
ben ödeme yapıp abone olmama rağmen bilgisayar kilitlendi.kızım deniz altuğ"un hesabından ödendi.telefonum 0-532-311 16 23 lütfen bana bilgi verin.bilgisayarı açın.AVUKAT SUAT AKYÜZ
Alıntı yap  Bildir        1
Kullanıcı çevrimdışı By_EnGo 5 Şubat 2016 00:45
Buradan indirdiğiniz dosya Android yüklü cihazlar içindir. Bilgisayar için olanı farklıdır. Bir yanlışlık olmuş sanırım. Tam anlayamadım olayı.
--------------------
Lütfen Sorularınızı e-mail ile değil İstek ve Şikayet bölümden sorunuz!!!
Alıntı yap  Bildir        2
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: