Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Atari Oyunları » Subway Surfers Rome
Subway Surfers Rome

Subway Surfers Rome


Subway Surfers Rome Apk Android İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers apk indir ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Eski sürümünü yine piyasaya süren firma daha önce eski Rome apk indir 1.18.0 versiyonunda zaten yayınlanmıştı. Bu yeni sürümdeki yine Subway Surfers Rome Android oyunu bu seferde İtalya'nın başkenti Roma'da. Her versiyonunda olduğu gibi Kiloo bu versiyonunda oyunda çok iddialı görünüyor.
Mobil kullanıcılar da bağımlılık yapacak derecede sürükleyici olan bu muhteşem kovalamaca oyunu, Android dünyasında kendini artık kabul ettirmiş durumda.

Afacan bir çocuk, tren istasyonunda yaptığı haylazlıklarla istasyon bekçisini kızdırıyor ve bekçinin peşine düşmesi oyun başlıyor. Oyundaki gayeniz Jake'in, sinirli istasyon bekçisi ve köpeğinden kaçmasına yardımcı olmaktır. Daha önceki şehirlerde olduğu gibi vagonların arasından ve üzerinden geçerken önünüze çıkan altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Toplayabildiğiniz bu altınlarla ekstra güçler ve yeni karakterler satın alıp oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.
Eğer bundan önceki diğer şehirleri görmek ve indirip oynamak isterseniz diğer makalemizde bütün Subway Surfers sürümlerini bulabilirsiniz.

Subway Surfers Roma Oyun Özellikleri:

- Renkli ve capcanlı yüksek çözünürlükte (HD) grafikler.
- Karakter değişikliği yapabilme özellikleri.
- Sosyal medya da paylaşım desteği.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.22.0

Subway Surfers RomeReyting:

Kategori: Atari Oyunları / Koşma ve Kaçış / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 959
 
Tarih 16-04-2014, 21:40
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: