Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » Kaspersky Antivirüs Security Android
Kaspersky Antivirüs Security Android

Kaspersky Antivirüs Security Android


Kaspersky İnternet Security Android Uygulaması

Kaspersky İnternet Security Android, üstün anti-hırsızlık koruması ve Android antivirüs dahil en yeni mobil güvenlik teknolojilerini sizler için sunar.

Kaspersky Mobile Security ve Kaspersky Tablet Security'nin tüm mükemmel özellikleri artık akıllı telefonlar ve tabletler için özel olarak optimize edilmiş kullanımı kolay tek çözümde bir arada ücretsiz olarak sunulmuştur.

Temel koruma, Kaspersky Mobile Security Lite'ta olduğu gibi tamamen ücretsizdir, ancak şu anda çok daha fazla güvenlik özelliği sunuyor:

Kaspersky Lab'den Android cihazlar için ücretsiz antivirüs ve telefon güvenliği çözümü sizler için.
Kaspersky Internet Security for Android, akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin yanı sıra cihazlarınızdaki her türlü kişisel veriyi de tehlikeli mobil tehditlere, virüslere, casus yazılımlara, Trojanlara ve benzeri tehditlere karşı koruyan ÜCRETSİZ indirilebilen bir antivirüs çözümüdür.

Ürün özellikleri:

- Tehlikeli virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları ve Trojanları tarayıp tespit edin
- Akıllı telefon ve tabletlerinizdeki virüsleri ve diğer tehditleri ortadan kaldırın
- Kişisel verilerinizi ve gizliliğinizi koruyun: aramalar, SMS mesajları, kişiler
- Web'deyken finansal verilerinizi güvende tutun
- İstenmeyen arama ve mesajları engelleyin
- Telefonunuzu veya tabletinizi korumak için tehlikeli bağlantı ve siteleri filtreleyin.
- Kaybolan Android telefonunuzu veya tabletinizi bulun

Kaspersky Internet Security for Android işlevleri:

Antivirüs koruması
Antivirüs çözümümüz, Android cihazları mobil tehditlere karşı korumak için indirilen uygulamalarda virüs ve diğer kötü amaçlı yazılımları tarar*. Telefon güvenliği uygulaması, kötü amaçlı yazılım algıladığında virüsleri ve diğer tehditleri ortadan kaldırır ve tehlikeli uygulamaları, bağlantıları ve dosyaları engeller.

Kaybolan telefonumu bul
Kaspersky Internet Security for Android, kayıp telefonunuzu veya tabletinizi bulmanızı sağlayabilir. Bu koruma aracı, hırsızlık veya kayıp durumlarında cihazdaki alarmı uzaktan çalıştırmanızı, telefonunuzu kilitlemenizi, bulmanızı, kişisel bilgileri (mesajlar, fotoğraflar ve videolar) silmenizi ve cihazı o anda kullanan kişinin gizlice fotoğrafını çekmenizi sağlar.

Kişisel veri koruması
Güvenlik çözümümüz, gizliliğinizi ve kimlik hırsızlığına karşı sizi korur. Kişiler, telefon aramaları ve SMS mesajlarınızı meraklı gözlerden gizleyebilir, kişisel verilerinizi koruyabilir ve telefonunuz başkalarının elindeyken ne göreceklerini ayarlayabilirsiniz.**

İstenmeyen arama ve SMS'leri engelleme
Telefon güvenliği çözümüne, Android cihazlardaki istenmeyen arama ve mesajları engelleyen bir araç da dahildir. Gelen aramalar ve SMS mesajları için ayrı olarak filtre kuralları oluşturabilir, istenmeyen kişileri kara listeye ekleyebilir, reklamlı metin mesajlarını engelleyebilir ve sayısal olmayan numaralardan gelen spam'leri tespit edebilirsiniz.

Tehlikeli site ve bağlantıları engelleme
Antivirüs sistemi, Web'de gezinirken kötü amaçlı web sitelerindeki tehditleri engelleyerek cihazınızı İnternet tehditlerinden korur.*** Çevrimiçi olarak satın alım yaparken finansal veriler ve gizliliğinizi güvende tutun.

Android Wear kontrolü
Sesli kontrol ile kayıp bir telefonu bulmak için sesli bir alarmı çalıştırabilir, tehditlere karşı antivirüs taraması yapabilir ve koruma durumu güncellemeleri alabilirsiniz.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 11.89.4.8499

Kaspersky Antivirüs Security Android

Kaspersky Antivirüs Security Android

[0 b] (İndirme: 228)
Kaspersky-internet-Security.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 4 313
 
Tarih 6-09-2022, 21:21
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: