Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sosyal » Google Keep Android
Google Keep Android

Google Keep Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Google Not Defteri Google Keep Android

Google'nin çıkardığı güzel bir Android not defteri uyguamasıdır! Sesli yazma özelliği ile de size zaman kazandırcak bu uygulama ile zamanınızı sevdiklerinize harcayabilirsiniz.

Aklınızdakileri hızlıca kaydedin ve doğru yerde veya zamanda hatırlatma alın. Hareket halindeyken konuşarak sesli not girin ve notun otomatik olarak metne dönüştürülmesini sağlayın. Bir posterin, makbuzun veya dokümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra arama yaptığınızda kolayca bulun.

Android Google Keep'e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zaman sorununuz mu var? Sesli not kaydedin ve daha sonra bulabilmeniz için Keep notu metne dönüştürsün.

İhtiyacınız olan şeyleri çabucak bulun. Notlarınızı renklerle kodlayarak hızlıca düzenleyin ve işlerinize devam edin. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekirse basit bir aramayla hemen karşınıza gelir.

Keep telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda çalışır. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize edildiğinden, düşünceleriniz her zaman ulaşabileceğiniz yerde olur.

Marketten alacağınız şeyleri hatırlamanız mı gerekiyor? Markete gittiğinizde hemen alışveriş listesini bulup çıkaran konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.0.481.04.30

Google Keep Android

Google Keep Android

[8,39 Mb] (İndirme: 88)
Google-Keep.apk


Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 3 372
 
Tarih 12-12-2017, 00:54
Etiketler: Google, not defteri
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: