Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Kullanma Kılavuzları » SONY Xperia Z Kılavuzu PDF - Türkçe
SONY Xperia Z Kılavuzu PDF - Türkçe

SONY Xperia Z Kılavuzu PDF - Türkçe


SONY Xperia Z Kullanma Kılavuzu ve Garanti Koşulları PDF - Türkçe

Sony firmasının Xperia™ Z olarak çıkardığı ve çok tutulan bu harika akıllı telefonun bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog SONY'nin orjinal kataloğudur. Xperia™ Z almadan veya aldıktan sonra hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir dökümandır. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken faydalı bir döküman olarak değerlendiriyoruz. Bu faydalı katalog Zkullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. Toplam 125 sayfadan oluşan bu güzel katolog için aşağıdaki tıklamanız yeterli olacaktır. Xperia Z cihazınızın hangi şartlarda ve garanti koşulları nelerdir öğrenmek için aşağıda yayınlanan PDF formatındaki 26 sayfalık dökümanın ilk 13 sayfası İngilizce son 13 sayfası ise Türkçe'dir.

Suya dayanıklı bir akıllı telefonda dünyanın en iyi fotoğraf makinesi ve video kamerası, Yalnızca Sony'nin en iyisi sizi gerçek deneyimlere yaklaştırır.

SONY Xperia Z Kılavuzu PDF - Türkçe Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.

Türkçe Kullanma Kılavuzuna BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)

Garanti Koşullarına BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe - İngilizce)
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları
Gösterim: 2 793
 
Tarih 28-09-2014, 21:55
Etiketler: Sony Xperia, Xperia
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: