Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Destansı Eski Çağ Oyunu Total Conquest
Destansı Eski Çağ Oyunu Total Conquest

Total Conquest apk oyun icon


Total Conquest Mobil Cihaz Oyunu

Total conquest; Android tabanlı cihazlar için yapılmış sanal bir oyundur. Total conguestte; bir Roma valisi olunur ve kendi şehir devletinizi ve ordularınızı kurarsınız. Strateji üzerine kurulu heyecanlı bir oyundur.

Total conguest oyununda kendinize bir şehir devleti kurmak için çeşitli stratejiler geliştirirsiniz. Bu oyun çok oyunculu bir oyundur. Facebook ve Google+ dan arkadaşlarınızı davet ederek oyuncu sayınızı arttırabilirsiniz. Diğer çevrimiçi oyunculara davet gönderme ve alma, birlikte veya rakip olarak oynama, oyun içi mesajlar gönderme ve alma, oyun içi sesli sohbetlerle iletişim kurma gibi işlemler yapılabilir.

Total conquestte; kendi devletinizi kurarak yönetirsiniz. Şehir devletinizi korumak için şehrin etrafını kulelerle, surlarla, kapılarla çevirebilirsiniz. Garnizon birimleriyle şehrinizi korursunuz. Farklı görev ve özelliklere sahip 10 farklı asker alıp onları stratejilerinize göre eğitebilirsiniz. Savaş sanatında uzmanlaşarak tekli savaşlar yaparak efsaneleşebilirsiniz. Dünyanın her yerinden oyuncularla savaşarak ordunuzu zafere taşırsınız.

Total conquestte güçlü oyuncuların bulunduğu bir lejyona katılabileceğiniz gibi kendi güçlü lejyonunuzu kurabilirsiniz. Lejyonunuzu kurarken diğer oyunculardan destek alabilirsiniz. Savaş oyunu olduğuna göre birçok savaşçı var demektir. Savaştığınız kişiye karşı daha güçlü olmak için müttefiklerinizden yardım alabilirsiniz.
Bu oyunu indirdiğinizde Microsoft' un oyun özelliklerini etkinleştirmek için oyuncu etiketinizi ve kullanacığı kimliğinizi verebileceğinizi anlamış ve bu şartları kabul etmiş olursunuz. Bu oyun Xbox Live Aile ayarlarına sahip olmayan çevirim içi bir oyundur. Lejyon sıralamanızı yükselterek ödüller kazanabilirsiniz. Google+ dan veya oyunun çevrimiçi lider panosundan skorları karşılaştırabilirsiniz. Strateji oyunlarını savaş, ordu oyunlarını seven kişiler için iyi bir oyun alternatifidir.

Total conquest oyunu Haziran 2013 te çıkmış bir oyundur. Oyuna güncellemelerden sonra bir kaç farklı yenilik eklenmiştir. Fetih modu; zorlu strateji ve takım çalışması sınavı ve imparatorluk haritası içinde rakip kliklerle savaşmaktır. Anka' nın doğuşu; fetih modu ödülü olan yeni bir birimdir. Savaşta bir kez yenildikten sonra yeniden savaşmak için patlamaktır. Dürüstlük gardiyanı; oyuna arkadaşlar girdikçe işgalcileri ezmek için bu savunma yapısı güçlenir.

Ödül yükseltmeleri; yeni oyuncular oyuna giriş yaptıkça daha fazla ödül alınır. Deneyimli oyuncular ise giriş yapmadıkları günlerde jeton ödeyerek serilerini korurlar. Görüntü yükseltmesiyle daha canlı ve daha güzel ortamlarda oyunlar oynanır. Stratejileri geliştirirken ihtiyacınız olan birlikleri yanınıza almak için sohbet üzerinden destek isteyebilirsiniz.
Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Mevcut Sürüm: 2.1.0e

Total Conquest apk oyun


Total Conquest apk oyun

Destansı Eski Çağ Oyunu Total Conquest

[0 b] (İndirme: 7122)
Total-Conquest.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 6 185
 
Tarih 22-11-2017, 14:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: