Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Hearthstone Apk Kart Oyunu
Hearthstone Apk Kart Oyunu

Hearthstone Apk Kart Oyunu


Hearthstone Heroes Of Warcraft Hakkında

Hearthstone, Warcraft serisinin bir parçasıdır. Oyunun yapımcısı ve aynı anda geliştiricisi Blizzard Entertainment'tir. Blizzard yaptığı ve yayınladığı oyunlar ile kendisine geniş bir oyuncu kitlesi oluşturmuştur. 90 yıllarda yaygın olarak oynan kağıt oyunlarını genişleterek, dijital alanda üstün grafikler ve canlılık ile piyasaya sunmuştur. Bunlardan bir tanesi olan Hearhstone, kartlar ile oynanan, zekaya dayalı strateji oyunudur. Oyun başladığında sizin elinizde basit kartlar bulunmaktadır. Bu kartlar ile rakibe ait olan kahramanları alt etmek hedefiniz olmalıdır. Dilerseniz karşılık olarak dilerseniz de tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Yaptığınız savaşlarda başarı elde edip zafer kazanmanız halinde ise yeni kartlar açılmaktadır. Bu yeni kartlar ile yeni savaşlara girip, zekanızı da kullanarak daha güçlü kahramanların kartlarına ulaşmanız mümkündür. Oyun tamamen ücretsizdir. Ancak bazı üstün kartlar için uygulama içerisinde satın almaları gereken yerler bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde kazanılan her savaş için altın verilmektedir.

Bu altınlar aracılığı ile de kart satın alma imkanı bulunmaktadır. 5 kartın fiyatını ortalama 1 dolara satmaktadırlar. Bunun yanı sıra oyun içerisinde "gizemli toz" seçeneği ile istemedikleri kartları değiştirme imkanını ve kendi kartını da yaratma imkanı sunmaktadır. İyi bir yöntem yakalayarak, kendi kartınızı oluşturabilir ve düşmanlarınızın kartlarına üstünlük sağlayabilirsiniz. Oyunun yapımcıları " kolay oyun, hızlı öğrenme" mottosu ile oyunu piyasaya sürseler de, ilk kez oynayan oyuncular için öğrenmek açısından biraz daha tecrübeye gerek duymaları gerekmektedir.

Oyunun özellikleri arasında, 9 adet kahraman bulunmaktadır. Bu kahramanlar her biri bir kartı temsil etmektedir. Oyuncular bu kartlardan bir tanesini seçmek zorunda ve oyuna başlamaktadır. Büyücü, rahip, falcı, paladin, savaşçı, avcı, druid, düzenbaz, şaman kahramanların isimleridir. Ancak tek oyunculu oyunda bu kahramanları seçememektesiniz.

Oyunda Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce gibi dil seçenekleri vardır. Uyum seçenekleri arasında; Windows OS X, ipad, Windos 8 Touch, iPhone ve Android bulunmaktadır. Kapladığı alan bakımından, düşük sistemli akıllı cihazlarda donmalara neden olmaktadır. Oyunun hızı kullandığınız cihazın hızı ile doğru orantılıdır. Android sistemli telefonlarınıza uygulamayı indirmek istiyorsanız şu yolu izlemeniz gerekmektedir;

- Telefonunuzun Play Store mağazasına tıklayın.
- Açılan ekranda oyunlar kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ya da zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız. Uygulama ara kısmına " Hearthstone Heroes of Warcraft " yazarak aramayı gerçekleştirin.
- Karşınıza çıkan ilk uygulamayı, telefonunuza indirin.
- Telefonunuza indirdiğiniz uygulamanın daha verimli çalışması için, arka planda bulunan uygulamaları durdurun.
- Telefonun verimini ve hızını arttırmak için telefonunuzun ışığını da azaltın.
- Sonrasında ise yapmanız gereken indirdiğiniz oyunu açın ve stratejiler belirleyerek oyunun keyfini çıkarın. Oyun genel anlamda sürükleyici ve oldukça zevklidir. Kısa bir süre içerisinde gelen talepler doğrultusunda birçok işletim sistemine uygun olmuştur.Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 3 241
 
Tarih 26-01-2023, 20:49
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: