Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Müzik ve Ses » Bas Yükseltici - Müzik Amfisi
Bas Yükseltici - Müzik Amfisi

Bas güçlendirici


Bas Yükseltici - Müzik Amfisi İle İstediğiniz Volume Ulaşın

Bazı telefonların ses düzeyi, kullanıcı açısından farklı uygulamalara göz atmak durumunda kalmaktadırlar. Tüm bu arayışa son veren "Bas Yükseltici - Müzik Amfisi Android" ile daha kaliteli ses düzeyine sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında bas sesini maksimuma çıkarma ve müzikteki rahatsız edici sesleri engellemesi ile kaliteli ses imkanı sağlamaktadır. Üstelik ekolayzır ile dilediğiniz ayarlamayı yaparak, kulağınıza hoş gelen sesi yakalama fırsatı da sunmaktadır. Özellikle otobüs ve sokak gibi kalabalık yerlerde, bas düzeyini arttırabilirsiniz.

Bu sayede dışarıdaki gürültüyü engellemiş olarak müziğin tadını daha rahat çıkartabilirsiniz. Derinleştirici - sanallaştırıcı özelliği ile kendinizi bir anda konser veya festival alanında bulma hissine kapılabilirsiniz. Üstelik uygulama arka planda da çalışabilir özelliği bulunmaktadır. Bu sayede telefonunuzdan haberleri, mailleri takip ederken bile uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Uygulama Android işletim sistemi araçları için uygundur. Dilerseniz cep telefonunuz aracılığı ile Google Play mağazasından da indirmek için, üst bölümde bulunan uygulama ara kısmına "Bas Yükseltici- Müzik Amfisi" yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan uygulamayı indir butonuna tıkladığınız zaman, indirme işlemi başlamış olacaktır. Veya bizim sitemizden indirmek için kendi sunucumuzda barındırdığımız aşağıdaki indirme linki kullanabilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz bu uygulamayı açtığınız da ise hoparlör simgesine basarak, bas düzeyini arttırabilirsiniz. Belirtilen özelliklerle birlikte, müzik dinlerken daha kaliteli bir ses düzeyine sahip olabilirsiniz. Bu uygulama kapladığı alan itibarı ile de oldukça kullanışlı ve hızlıdır. Telefonunuzda hiçbir şekilde yavaşlama veya takılmalara neden olmamaktadır.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.5.9


Bas Yükseltici - Müzik Amfisi

[9,93 Mb] (İndirme: 1856)
Bas-Yukseltici.apk


Reyting:

Kategori: Müzik ve Ses
Gösterim: 7 124
 
Tarih 30-09-2021, 20:49
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: