Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Savaş Oyunları » Android Savaş Ve Strateji Oyunu
Android Savaş Ve Strateji Oyunu

Android Savaş Ve Strateji Oyunu


Beğenilen Savaş Ve Strateji Oyunu

Dokunmatik ekran telefon ve tabletler üzerinde eğlenerek vakit geçirme yollarından birisi olan Android oyun oynama , özellikle boş vakitlerde haz veren bir uğraştır . Bu oyunlar içerisinde bulunan , aksiyon yüklü bir savaş ve strateji oyunu olan " Hills of Glory 3D Free Europe " , oyun severler tarafından sevilerek oynanan oldukça kaliteli bir oyundur. AMA LTD firması tarafından geliştirilen ve sunulan Hills of Glory 3D Free Europe , beğenilerek indirilmektedir.

Android platform üzerinde Google Play Store tarafından temin edilen bir oyun olan Hills of Glory 3D Free Europe , android oyun indir seçeneği ile akıllı telefon ve tabletlere indirilmektedir . Fps ve rpg tarzı bir savaş ve strateji oyunu olan Hills of Glory 3D Free Europe , savaş içerisinde bir yandan kendinizi korumanız gereken , diğer yandan ise düşmanları püskürterek savaşmanız gereken bir savaş ve strateji oyunudur . Bahsedildiği üzere strateji oyun kategorisinin en bilindik ve zirve oyunlarından olan Hills of Glory 3D Free Europe , genç içerik derecelendirmesine sahiptir.

Son olarak 22 Aralık 2014 tarihinde güncelleme sunan Hills of Glory 3D Free Europe , internet üzerinden "apk oyun indir" şeklinde aratılarak da indirilebilmektedir . 60,72 mb boyutunda olan oyun , 1 milyonun üzerinde indirilerek popülerliğini göstermektedir.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2.0.6670
Android Savaş Ve Strateji Oyunu

[0 b] (İndirme: 120)
Hills-of-Glory-3D-Free-Europe.apk


Reyting:

Kategori: Savaş Oyunları / Strateji Oyunları
Gösterim: 4 815
 
Tarih 14-01-2015, 19:57
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: