Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » İslami Bilgiler » Elif Ba Android Uygulaması
Elif Ba Android Uygulaması

Elif Ba Android Uygulaması


Yenilikler İle Android Elif Ba Uygulaması Öğrenmek Artık Çok Kolay

Akıllı telefonlar artık gün geçtikçe hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu akıllı telefonlarımızdan en önemlileri android işletim sistemli olan telefonlar % 50’nin üstünde rakamlara gelmektedir. Bu akıllı telefonlar veya tabletler ile birçok uygulamak ve öğrenmek istediğimiz şeylere kolayca ulaşabiliyor ve android program olarak indirerek kolayca kullana bilmekteyizdir.

Android uygulama bakımında birçok sınıfa hitap etmekte olup bunlardan en önemlisi de İslami programlar sayesinde İslam dinin gereksinimlerini sizler veya evdeki aileniz rahatlıkla öğrene bilmektesinizdir. Elif ba programı İslam’a giriş ve kuranı kerim öğrenmek adına en önemli programlardan biridir. Programı diyanet işleri tarafından yapılarak sizlere daha güvenli ve kesin bilgiler vermektedir.

Programın içerisinde Kur’an-ı Kerim’i öğrenmeye yönelik yöntemler barındırmaktadır. İster Arapça harflerini sesli şekilde dinleyip öğrenebilirsiniz, Elif Ba cüzünü içeriklerini görebilir ve sesli dinleye bilirsiniz, birçok kişinin kullandığı ve önemsediği bir özellik olan sesli tevcid okuyarak tevcidlerinizi takip edebilirsiniz.

Sizlerde android indir seçeneği ile kolayca uygulamayı indirmelisiniz. Uygulama sadece sizler için değil çocuğunuz. Eşiniz hatta aile büyükleriniz için bile çok yaralı ve öğretici bir programdır. Artık Kur’an-ı Kerim’i öğrenmek hiç mi hiç zor gelmeyecektir. Sizlerde akıllı telefonlarına veya tabletlerinize bu programı indirerek dini görevlerinizi hiç zorlanmadan ve sesli bir şekilde teknoloji yardımı ile kolayca öğrenmenin keyfini ve mutluluğunu yaşayacaksınız.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 10.4.4


Elif Ba Android Uygulaması

[0 b] (İndirme: 401)
ElifBa-Android.apk


Reyting:

Kategori: İslami Bilgiler
Gösterim: 4 932
 
Tarih 9-01-2019, 20:08
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: