Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Best Fiends Bulmaca Oyunu
Best Fiends Bulmaca Oyunu

Best Fiends Bulmaca Oyunu


Best Friends: Tutkunu Olacağınız Bir Oyun

Best Friends Android oyun kapsamında indireceğiniz güzel oyunlardan biridir. Üstelik oynadıkça tutkunu olacağınız bir oyundur. Best Friends, puzzle kategorisinde değerlendirebileceğimiz bir oyundur. Bulmaca oyunları oynayıp hayal kırıklığına uğramış olanlarınız varsa, bu kez aynı duyguyu yaşamayacaksınız.

Çünkü Best Friends çok kaliteli bir bulmaca oyunu olup zamanla tutkunu olacağınız bir serüven vadediyor. Kuşkusuz beğenmenizde iki farklı kategorinin sentezi de etkili olacaktır. Zira Best Friends hem bulmaca hem de macera türünü bir arada barındırıyor. “Apk oyun indir” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Oyunun senaryosu ise sevimli bir kurguya sahip olup keyif veren çok sayıda bölüm içeriyor. Oyunun kahramanları ise birbirinden sevimli yaratıklar. Her bölüm macera konseptini de içerdiğinden bulmaca sürecinde merak duygusu da eklenmiş. Best Friends oyunun tarzı açısından küçük yaşlara hitap ediyor görüntüsü ise sizi aldatmasın. Zira oynadıkça her yaştan insanın beğenerek oynayacağı bir oyun olduğunu göreceksiniz.

Oyunun ana senaryo kurgusunda ise iki yaratığın buluşabilme hikâyesi var. Farklı yerlerde bulunan bu iki arkadaşın birleşmesini sağlamaksa size kalıyor. Ancak bu da öyle kolay olmayacaktır. Fakat karşınıza birçok engel de çıkacaktır. Bunları aşmak bölümler ilerledikçe daha da zorlaşıyor. Enerjinizi ise iyi kullanmalısınız. Her 50 dakikada bir oyun hakkı kazanacaksınız. Best Friends yeni açılan birçok bölümü ve her levelden sonra oyun daha da zorlaşıyor. “Android oyun indir” bölümünden ulaşacağınız bu oyunu çok beğeneceksiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.4.6
Best Fiends Bulmaca Oyunu

[0 b] (İndirme: 76)
Best-Fiends.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 3 495
 
Tarih 23-03-2018, 15:14
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: