Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Zombie Derby
Zombie Derby

Zombie Derby


GÜNCELLEME TARİHİ: 23 Ocak 2015
MEVCUT SÜRÜM: 1.1.27
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri


Zombie Derby Android Oyunu

Farm Frenzy oyunuyla çoğumuz tanışmışızdır. Çiftlik konseptindeki bu oyun öylesine tutuldu ki, 4’e kadar seri oyunları üretildi. Farm Frenzy ve Majesti oyunlarının kreatörü olan HeroCraft, yine ilgiyle karşılanan bir oyunu piyasaya sundu. "Apk oyun indir" bölümündeki Zombie Derby ismindeki bu oyun yerden yüksek bir 4x4 ile zorlu bir mücadeleye girişiyor. Birçok barikatı duvar yıkarcasına devirerek adeta ezip geçiyor. Önünüze zombiler çıkıyor ki, aldırış etmeden üzerine hızla sürebilirsiniz. Bu arada arabada yalnız değilsiniz. Size yardımcı olacak silahlar da olacak.

Android oyun açılır açılmaz menüde bir harita çıkıyor. Bu haritadan gideceğiniz parkuru seçiyorsunuz. Yol güzergahı seçildikten sonra oyun başlıyor ve zorlu bir mücadeleye girişiyorsunuz. Zombileri gördüğünüz yerde ezin. Oyuna başlarken mavi renkli bir 4x4 pikapınız olacak. Zombi ezdikçe para kazanacak ve böylece aracınızı daha üst modele geçirme imkanınız olacak.

Örneğin yakıt deponuzu, motoru turboya dönüştürme, kaliteli bir şasi, lastik değiştirme gibi üst düzey araç özelliklerini elde etmeniz sadece daha çok para kazanmaya bağlıdır. Para kazanmanın da tek yolu var, yani zombileri böcek gibi ezmek. Oynadıkça tutkunu olacağınız bir oyun. Özellikle adrenalin sevenler için bu oyun ilginizi çekecektir. Nitrosu, sağa sola yönelme, gaz gibi görevler için tuşlara basıyorsunuz. Parkuru bitirince leveli de geçmiş oluyorsunuz. Genel özelliklerini özetlersek; 5 değişik araç, 4 bölüm seçeneği, özelleştirme avantajıyla çok beğeneceğiniz bir oyun karşınızda duruyor. Android oyun indir bölümünden bu oyunla tanışabilirsiniz.


Zombie Derby

Zombie Derby
Zombie Derby
Zombie Derby

[0 b] (İndirme: 60)
Zombie-Derby.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 834
 
Tarih 8-02-2015, 03:17
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: