Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Macera Oyunları » Harika Macera Oyunu Summoners War Android
Harika Macera Oyunu Summoners War Android

Harika Macera Oyunu Summoners War Android


Nefes Kesen Bir Macera Summoners War

Summoners War size bağımlılık yaratacak türden kaliteli bir savaş oyunudur. Oyun içerisinde dört yüz çeşit canavar yani monster bulunduran istediğiniz seçenek ve özellik bulunan bu oyunda arkadaşlarınız ve rakiplerinizle istediğiniz arenada savaşabilir ve kazanabilmektesiniz. Kazandıkça bölüm atladığınız özelliklerinizin geliştiği bağımlılık yaratan bir serüven.

İçerisinde 3D grafik seçeneği bulunmaktadır. Gerçek üstü görünüm kalitesi ile sizlere sahte bir oyun değil gerçek bir eğlence yaşatmaktadır. Zamanla canavarlarınız evrim ve başarı evrelerinden geçmekte ve en son seviyelerine ulaşmaktadırlar. Sonrasın da siz iyice güçlenmekte oluyor ve savaşlarda galibiyet hiçte kaçınılmaz bir son oluyor. Rune sistemi ile canavarlarınızın ek yeteneklerini açmakta ve daha çok güçlendirmektesiniz.

İçerisinde otomatik mod bulunan oyunda direk savaşa yönlendirilmekte ve kolay bir şekilde oynayabilmektesiniz. Ayrıca içinde birçok dil seçeneği bulunmaktadır. Android oyun indir diyerek bulabileceğiniz Android oyun statüsünde ki bu oyun size eğlenceli vakit vaat etmektedir.

Summoners War oyunu indirmek için apk oyun indir ile de ulaşabilmektesiniz. Kolay bir şekilde cihazınıza indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Siz de bu büyülü dünyaya girerek kendi gücünüzü gösterebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.8.6
Harika Macera Oyunu Summoners War Android

[0 b] (İndirme: 71)
Summoners-War.apk


Reyting:

Kategori: Macera Oyunları / Strateji Oyunları
Gösterim: 3 065
 
Tarih 16-05-2018, 23:01
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: