Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Star Wars Galaxy of Heroes
Star Wars Galaxy of Heroes

Star Wars Galaxy of Heroes


Star Wars Galaxy of Heroes ELECTRONIC ARTS Android Oyunu

Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader gibi, her dönemden favori Star Wars karakterini topla ve RPG tarzında destansı savaşlarda rakiplerini alt et. Güçlü timler oluşturup en iyi stratejileri uygulayarak ikonlaşmış gezegenlerdeki savaşları kazan ve galaksinin en büyük holo oyuncusu ol! ELECTRONIC ARTS Android Oyunlarını tek tıklama bulmak isterseniz linki tıklamanız yeterli olacaktır.

EN İYİ TİMİNİ OLUŞTUR

Jedi ve Sith kahramanları ile Star Wars evrenindeki diğer karakterleri kullanarak güçlü Aydınlık ve Karanlık Taraf timleri oluştur. Mangalar oluşturarak daha önce görülmemiş RPG savaşlarında yer almak için, birbiriyle uyumlu yeteneklere sahip karakterleri seç ve stratejini geliştir!

İKONLAŞMIŞ KAHRAMANLARI TOPLA

Hem orijinal üçlemeden hem de daha önce olanları anlatan yeni seriden karakterlerin yanı sıra Star Wars: Klon Savaşları ve Star Wars Asiler gibi TV animasyonlarından karakter topla. RPG ruhuna yakışır şekilde her yeni kahramanın birden çok güçlü saldırısı ve yeteneği var!

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLAR YETİŞTİR

Taktik geliştir ve Darth Vader’dan Boba Fett’e, Lando Calrissian’dan Leia Organa’ya tüm karakterlerine güçlü donanımlar kullandırarak verdikleri hasarı artır. Timini güçlendirmek için özel lider yeteneklerini aç, Darth Sidious’un Güç Yıldırımı ve Chewbacca’nın Wookiee Öfkesi gibi hareketleri yap.

EFSANEVİ GEZEGENLERDE SAVAŞ
Hoth, Bespin, Tatooine, Coruscant ve ötesinde epik görevlerde yer al. Aydınlık ve karanlık taraf görevlerinde ilerlemek için özel karakterler aç
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 0.25.807167
Star Wars Galaxy of Heroes

[0 b] (İndirme: 60)
Star-Wars-Galaxy-of-Heroes.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Atari Oyunları
Gösterim: 2 793
 
Tarih 10-09-2021, 00:48
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: