Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Motor Yarış Oyunları » Adrenalini Bol Traffic Rider Motor Yarış Oyunu
Adrenalini Bol Traffic Rider Motor Yarış Oyunu

Adrenalini Bol Traffic Rider Motor Yarış Oyunu


Türk Yapımcıdan Harika Android Motor Yarış Oyunu Traffic Rider

Yerli yapım harika ötesi bir Android motor yarış oyunu sizler ile…

Soner Kara Android oyunlarına yeni katılan "Traffic Rider Android oyunu" çok harika görselliğe ve seslere sahip bir motor oyunudur. Daha önce oynamış olabileceğiniz Traffic Racer Android araba yarış oyunu ile Wings on Fire Android Uçak Oyunu gibi yine güzel olan oyunlarının yapımcısından çok güzel bir başyapıt sizler için.

Bu oyunda motorunuzun selesine oturup, çok daha detaylı bir oyun tecrübesi yaşarken o eski saf eğlence ve basitliğin de keyfini çıkaracaksınız. Türk yapımı Android Motor Yarış oyunu Traffic Rider ile sonsuza giden bir yarış keyfinin yanında, kariyer modu, göz kamerası, harika grafikler ve gerçek motosiklet ses kayıtlarıyla yepyeni bir anlayış kattığı oyun türü ile yoldaki çizgiler birleşecektir.

Motorunuzu birbirinden farklı mekanlarda sürme zevkinin yanı sıra, özelliklerini güçlendirin, farklı renk ve görüntülere sahip yeni motorlar alın ve yepyeni kariyer modunda kırk'dan fazla görevleri tamamlayın. Online olarak sıralamaya girin veya listeye bakın. Ücretsiz ve TÜRKÇE oynayabileceğiniz oyunda size küçük ipuçları vermek gerekir ise; ne kadar çok hız o kadar çok puan mantığı işlemektedir. 100 km'den fazla sürat ile giderken yaptığınız yakın sollamalar sizlere ekstra skor ve para kazandırmaktadır. Çift yönlü yolda karşı şeritte giderseniz ekstra skor ve para kazanırsınız. Motorunuzu tek teker üzerinde sürerseniz ekstra skor ve para kazanırsınız.

Hız, Adrenalin ve dehşet makaslar bu oyunda!

Reyting:

Kategori: Motor Yarış Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 965
 
Tarih 17-03-2022, 17:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: