Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Android Uygulamalar » Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması
Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması

Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.4 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması

"Dünyanın en samimi sosyal medyası" sloganı ile hayatımıza giren yep yeni ve yerli bir Android uygulaması daha sizlerle...

Gündemini Yarat; 15 saniyede çevrenden haberdar ol. Popüler başlıklar oluştur.
Kendini Anlat; Binlerce konuda fikrini söyle. Yeni insanlarla tanış.
Kategorini Seç; İlgi alanlarını takip et. Yeni şeyler öğren.

Kısacası Yerli yapım olan Scorp hiç beklenmedik bir beğeni ile Dünya devleri arasında sosyal medyada yerini almış gibi görünüyor. "Scorp Android indir"mek isteyenler için sitemize eklediğimiz apk dosyasını aşağıdaki linkten hiç beklemeden hemen indirip videolarınızı yayınlayabilirsiniz.

SCORP NEDİR?

Kümülatif video paylaşım platformu olan Scorp , kullanıcıların her konuda kendilerini videolu bir şekilde ifade edebilecekleri bir sosyal medya kanalı. Kullanıcıların ister Scorp kimlikleri ile ister anonim olarak yükleyecekleri videolar sayesinde birçok farklı konuda kullanıcılara ait kişisel fikir ve bilgiler Scorp ağında birikecek. Scorp’ta şu anda yer alan belli başlı kategoriler ise sanat, spor, eğlence, haber ve gündem, ilişkiler, seyahat, moda, güzellik ve üniversite hayatı.

Scorp özellikle üniversite hayatı kategorisi ile sosyal medya platformları arasında bir ilki gerçekleştiriyor. Türkiye’de sanal ortamda gittikçe popülerleşen sözlük konsepti ile 15 saniyelik video çekimini birleştiren Scorp videolu sözlük olarak da nitelendiriliyor. Türkiye’de ilk defa Türk yapımı bir sosyal medya kanalının ortaya çıkması ve bunun üniversiteli öğrenciler arasındaki işbirliği sonucunda oluşması Scorp’un diğer medya kanalları arasında öne çıkmasında bir diğer etken. İlerleyen zamanlarda gelecek güncellemelerle uygulama biriken bilgi ve fikir ağında bilirkişi veya uzman diye tabir edilen kullanıcılarla daha da genişleyecek ve üniversite öğrencileri Scorp’a üye olurken girecekleri üniversite bilgisiyle üniversitede ve yakın çevrelerinde meydana gelen olayları daha rahat takip edebilecekler.

27 FARKLI ŞEHİRDEN ÖĞRENCİLERİN BİR ARAYA GELEREK YAPTIĞI SOSYAL MEDYA ANDROİD UYGULAMASI

Koç Üniversitesi öğrencilerinden Sercan Işık ve İzzet Zakuto’nun bu uygulamayı hayata geçirmelerindeki en büyük motivasyon kaynağı, Türkiye’nin dünyada sosyal medyayı en fazla kullanan ikinci ülke olması. Yeni bir mecra arayışına giren ikili bu noktada ekiplerini genişleterek birçok üniversiteden arkadaşları ile küresel bir marka yaratma hedefiyle yola çıktılar ve Scorp’u hayata geçirdiler.

Scorp’un şimdiden İstanbul, Ankara, İzmir, Giresun, Antalya gibi şehirler başta olmak üzere toplam 27 üniversitede temsilcileri bulunuyor. Ayrıca ABD’deki Carnegie Mellon Üniversitesi’nde de temsilcileri bulunan Scorp’un ekibinde 300’e yakın üniversite öğrencisi çalışmakta. Scorp’un hayata geçmesinde yöneticilerden Şeyda Gündoğdu ve Sintia Bahar ile yazılımın ekibinden Övünç Dalkıran’ın da büyük emeği var.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.1.5

Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması

Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması
Scorp Android Sosyal Video Paylaşım Uygulaması

[0 b] (İndirme: 2637)
Scorp.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Sosyal
Gösterim: 2 815
 
Tarih 7-02-2017, 21:41
Etiketler: apk indir, android, apk
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: