Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Harika Android Puzzle Oyunu - Roll the Ball: slide puzzle
Harika Android Puzzle Oyunu - Roll the Ball: slide puzzle

Harika Android Puzzle Oyunu - Roll the Ball: slide puzzle


Harika Android Puzzle Oyunu - Roll the Ball: slide puzzle

Android oyunlar arasında tercihiniz bulmaca oyunlarından yana ise size önerebileceğimiz oyun kesinlikle Roll the Ball: slide puzzle olacaktır. 2015 yılının en iyi oyunlarından biri olmayı başaran Roll the Ball: slide puzzle, başarısını hala sürdürmektedir.

Oyun basit gibi görünse de kısa sürede bağımlısı olacağınızın garantisini verebiliriz. Roll the Ball: slide puzzle oyununun mantığında blokları çözmek yer alır. Oyun sizi hem düşündürecek hem de eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. Android bulmaca oyunları arasında dikkatleri çekmeyi başaran Roll the Ball: slide puzzle’da size verilen topu hedef bloğuna taşımak için uğraşacaksınız. Bunun için önünüzde bulunan blokları parmağınız yardımıyla oynatarak topunuza yer açmalısınız. Ancak bu oyunun en zorlu kısmı perçinli bloklar olacaktır. Çünkü bu bloklar sabittir ve yerinden oynatılamaz. Tam da kolay bir oyun derken önünüze çıkan bu engel sizi korkutmasın. Bulmaca oyunlarını sevenler elbette kısa sürede bu bloklardan kurtulmanın yolunu da bulacaktır.

Roll the Ball: slide puzzle oyunu telefonlar ve tabletlerden kolaylıkla indirilerek oynanabilir. Ayrıca online oynama seçeneği sayesinde skorunuzu da skor tahtasına yazabilir, oyunu en iyi oynayanın siz olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Apk oyun indirme ile bu oyunun eğlencesine kendinizi kaptırmanız çok kısa sürecektir. Eğer amacınız hem beyninizi çalıştırarak bir bakıma beyin jimnastiği yapmak, hem de eğlenceli vakit geçirmek ise Roll the Ball: slide puzzle isimli oyunu mutlaka deneyin deriz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.8.0Harika Android Puzzle Oyunu - Roll the Ball: slide puzzle

[0 b] (İndirme: 188)
Roll-the-Ball-slide-puzzle.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 3 443
 
Tarih 8-07-2019, 19:41
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: