Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Seyahat ve Ulaşım » TomTom GPS Navigasyon Trafik Android
TomTom GPS Navigasyon Trafik Android

TomTom GPS Navigasyon Trafik Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

TomTom GPS Navigasyon Trafik Android

Yön bulma konusunda bazı sıkıntılar yaşıyorsanız ve size verilen adresi bulmanız çok zaman alıyorsa hiç üzülmeyin. Android sizler için harika bir uygulama hazırladı. Son teknoloji navigasyon uygulaması olan TomTom GPS Navigasyon Trafik, sizleri yol arama derdinden kurtaracak.

Aradığınız adrese sizi en kısa sürede ulaştırmayı amaç edinen TomTom GPS Navigasyon Trafik uygulaması trafik bilgilerini de kullandığı için kusursuz bir hizmet sunacaktır. Uygulamaya girdiğiniz rotayı en kısa sürede sizin için hazırlayabilen TomTom GPS Navigasyon Trafik uygulaması, yolunuza en kısa sürede ulaşmanız için size yardımcı olur. Gerçek zamanlı olarak trafik bilgilerini alan ve bu bilgileri sizinle paylaşan Android uygulaması, bu sayede sizi trafik derdinden de kurtaracaktır.
Android uygulamasında yer alan 3B özelliği sayesinde yolunuz üzerindeki binaları ve yer işaretlerini de canlı olarak görebilirsiniz. Bu sayede nerede olduğunuzu tam olarak anlar ve kafa karışıklıkları yaşamazsınız.

TomTom GPS Navigation Traffic uygulamasının en önemli özelliklerinden biri de hız kamerası uyarıları yapmasıdır. Bu özellik size zamanında hız uyarısında bulunarak sizin hız cezası almanıza da engel olur. Ayrıca TomTom GPS Navigasyon Trafik uygulamasında yolunuzu belirlediğiniz zaman internet bağlantısına da ihtiyacınız olmayacaktır. Bu uygulama internetin olmadığı zamanlarda da kullanılabilmektedir.

Güvenebileceğiniz en iyi navigasyon uygulamalarından birisi olan TomTom GPS Navigasyon Trafik Apk olarak sitemizden indirilebilmektedir. Her konuda her şeyin en iyisini kullanmaktan yanaysanız o zaman Androd’in size sunduğu TomTom GPS Navigation Traffic uygulamasını mutlaka indirmelisiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.10

TomTom GPS Navigasyon Trafik Android TomTom GPS Navigasyon Trafik Android

TomTom GPS Navigasyon Trafik Android
TomTom GPS Navigasyon Trafik Android

[0 b] (İndirme: 75)
TomTom-GPS-Navigation-Traffic.apk


Reyting:

Kategori: Seyahat ve Ulaşım / Navigasyon
Gösterim: 2 960
 
Tarih 1-06-2016, 12:47
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Birol Akyıldız 28 Haziran 2016 22:58
Arkadaşlar bulabilirseniz IGO nun full versiyonunu indirin bulamazsanız da hiç önemli değil Yandex Navigasyon indirin TOM TOM la TAM TAM la hiç uğraşmayın...
Alıntı yap  Bildir        1
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: