Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Koşma ve Kaçış » Gravity Switch Android Mıknatıslar Arası Kaçış Oyunu
Gravity Switch Android Mıknatıslar Arası Kaçış Oyunu

Gravity Switch Android Mıknatıslar Arası Kaçış Oyunu


Gravity Switch Android Mıknatıslar Arası Kaçış Oyunu

Android arcade oyunları arasında yer alan Gravity Switch, sizi kendisine bağlayacağı oranda sinirlerinizi de bozacak türden bir oyun. Mıknatıslarla oynanan Gravity Switch oyununda sürekli olarak hareket halinde olmak zorundasınız.

Oyunun amacı mıknatısınızla çubuklar arasında hızlıca ilerlemek ancak hiçbir engele çarpmamak. Elbette ki bu sandığınız kadar kolay bir iş değil. Çünkü karşınıza ansızın bir engel çıkabiliyor ve bu engellerden kaçmak için çok hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Oyunun sinir bozuculuğu da buradan kaynaklanıyor. O kadar ani engeller var ki eninde sonunda bir tanesine yakalanıyorsunuz.

Android’in size sunduğu Gravity Switch oyununda ilk şart sağlam bir şekilde konsantre olabilmek. Yer çekimine meydan okuyacağınız bu eğlenceli oyunda zamanlamanızı çok iyi yapmak zorundasınız. Başarıyı elde ettiğiniz andan itibaren bağımlısı olacaksınız bu oyunun. Gravity Switch, bir kere başladınız mı bırakamayacağınız, bıraksanız bile aklınızın kalacağı türden bir oyun. Zorlu olması nedeni ile size fazlasıyla hırs yaptırıyor ve etaplarda ilerleyebilmek için sürekli oyunu oynamak istiyorsunuz. Size sunulan rengarenk labirentlerde amansız mücadeleye girişeceğiniz Gravity Switch oyununda zorlu etaplar sizi bekliyor olacak. Oyunda ne kadar yüksek puan alırsanız adınızı o kadar yükseklere yazdırabilirsiniz.

Farklı bir arcade oyunu oynamak istiyorsanız tercihinizi Gravity Switch’ten yana kullanabilirsiniz. Bu bağımlılık yaratan oyun dikkatinizi çektiyse sitemizden kolaylıkla indirebilir ve bu renkli dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Android oyunlar yapan ve yaptığı güzel oyunlar ile adından söz ettiren Ketchapp bu apk oyunundaki oynanış tarzı ile beğenilecek ve editörün seçtikleri arasına girecek gibi görünüyor.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1.2


Gravity Switch Android Mıknatıslar Arası Kaçış Oyunu

[19,23 Mb] (İndirme: 60)
Gravity-Switch.apk


Reyting:

Kategori: Koşma ve Kaçış / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 554
 
Tarih 17-06-2016, 15:29
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: