Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Macera Oyunları » Orijinal Pokemon Go Apk İndir
Orijinal Pokemon Go Apk İndir

Orijinal Pokemon Go Apk İndir


Orijinal Pokemon Go Android Oyunu

Pokemon Go Android oyunu, haberlere, gazetelere ve tüm sanal aleme konu olmuş durumda olan bir oyundur.

Eskiden çılgın bir çizgi film olan Pokemon şimdilerin çılgın bir apk oyunu olmuşa benziyor. Üstelik daha ülkemize gelmeden.

Anadolu Ajansının haberine göre;

Tüm uygulamaları geride bıraktı
Dünya çapında büyük ilgi gören uygulama, resmi olarak sadece belirli ülkelerde mobil telefonlara indirilebilirken, oyunun geliştiricisi Niantic’in sunucularını güçlendirmesinin ardından mobil oyunu tüm dünyada kullanıma sunacağı açıklandı.

Sadece belirli ülkelerde yüklenmesine izin verilen oyun, sanal mağazalarda yer almasının ardından 24 saat geçmeden en çok indirilen uygulamaları geride bırakarak birinci sıraya yükseldi.

Japon elektronik ve oyun şirketi Nintendo'nun mobil platformlar için geliştirdiği Pokemon GO oyununa ilişkin görseller, farklı ülkelerdeki binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

Bazı oyunseverler de telefonu drone’a bağlayarak istenen yere gitmeden uzaktan kumanda ile oyunda avantaj elde ettiği görüntüleri blog sayfalarında yayınladı.

Oyunun, kısa sürede Twitter, WhatsApp, Instagram, Snapchat ve Facebook gibi yaygın sosyal medya platformlarını günlük aktif kullanıcı sayısı bazında geride bırakması bekleniyor.

Pokemon GO nasıl oynanır?

Oyunun konusu ve işleyişi Pokemon yakalama ve diğer oyuncuların yakaladığı Pokemonlar ile savaş üzerine kuruldu. Oyunun başlangıcında ilk olarak bir Pokemon seçilmesi gerekiyor ve seçenekler arasında Charmender, Bulbausar ve Squirtle bulunuyor. Bu Pokemonlardan birisini seçtikten sonra kamera üzerinden seçilen Pokemon’u yakalamak gerekiyor. Çizgi filminde de olduğu gibi çeşitli enderlik seviyesine sahip olan Pokemonları elde edebilmek için daha fazla yol kat edip daha uzak mesafelere gitmek gerekebiliyor.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 0.161.2


Orijinal Pokemon Go Apk İndir

[0 b] (İndirme: 485)
Pokemon-Go.apk


Reyting:

Kategori: Macera Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 052
 
Tarih 6-12-2019, 17:42
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: