Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Nişan ve Atıcılık Oyunları » Kral Atıcılık Android Oyunu - Shooting King APK
Kral Atıcılık Android Oyunu - Shooting King APK

Kral Atıcılık Android Oyunu - Shooting King APK


Kral Atıcılık Android Oyunu - Shooting King APK

Spor oyunlarından vazgeçemeyenlerden misiniz? Özellikle isabet alarak gerçekleştirilen türden oyunlar tam size göre mi? O zaman Kral atıcılık oyununu mutlaka indirmelisiniz. Android spor oyunları arasında farkını ortaya koymayı başaran Kral atıcılık, hedef alarak oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir oyun olarak karşınıza çıkacaktır.

Oyun içerisinde karşınıza birbirinden farklı çok sayıda hedef çıkacaktır. Android oyunda karşılaşacağınız hedefler arasında balon, uçan tabak, paraşüt ve klasik hedefte bulunacaktır. Size düşen görev ise iyi bir hedefe kitlenme ile tam isabetli atışlar yapmak olacaktır.

Kral atıcılık, oldukça iyi kontrol sağlayabileceğiniz bir Android oyundur. En iyi FPS oyun deneyimini yaşayacağınız Kral atıcılık oyununda sizi zorlayacak birbirinden farklı etaplar da olacaktır. Oyunun çok kolay olması elbette ki sıkıcı olmasına neden olur. Zorlu seviyeler, sert esen bir rüzgar ya da keskin nişancılık gerektiren bir etap sizin çok daha keyifle ve mücadeleci bir ruhla oyunu oynamanızı sağlayacaktır.

Size sunulan karakteristik özellikleri de doğru ve yerinde kullanarak Kral atıcılık oyununun şampiyonu ve en keskin nişancısı olabilirsiniz. Oyunun en sevilen yönü ise birden fazla oyuncu ile oynama şansına sahip olmanızdır.

Kral atıcılık oyununu 16 farklı dilde oynayabilirsiniz. Dil seçeneğinin fazla olması Android oyunun dünya genelinde oynanabilmesini sağlamaktadır. Oyunu her türlü akıllı telefon ve tabletten rahatlıkla oynayabilirsiniz. APK Oyun indirmek için ise sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.6


Kral Atıcılık Android Oyunu - Shooting King APK

[0 b] (İndirme: 116)
Kral-Aticilik.apk


Reyting:

Kategori: Nişan ve Atıcılık Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 515
 
Tarih 2-05-2017, 22:34
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: