Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Boom Force: Bedava Savaş Oyunu
Boom Force: Bedava Savaş Oyunu

Boom Force: Bedava Savaş Oyunu


Boom Force: Bedava Savaş Oyunu

Oyun dendiği zaman aksiyondan vazgeçemeyenler için en iyi Android oyunlardan biri Boom Force: Bedava Savaş Oyunu olarak söylenebilir. Tamamen ücretsiz olan bu oyun, en sevilen savaş oyunları arasında yer almaktadır.

Bu eğlenceli oyunda dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Çok oyunculu seçeneği de bulunan Boom Force: Bedava Savaş Oyununda önünüze gelen her şeyi yok etmeniz gerekecek.

Karşınıza çıkan savaş uçaklarını ve düşmanları yok etmeniz üzerine kurulmuş olan bu oyunda kendi ordunuzu kurarak savaşmaya başlayabilirsiniz. Gerçek zamanlı bir oyun olan Boom Force: Ücretsiz Savaş Oyunu, savaşmak için sıra beklemenize ya da başkalarının savaşlarını izlemek için vakit geçirmenize izin vermez.
Oyun içinde karşınıza birbirinden farklı ve tehlikeli 25’den fazla askeri birlik çıkacaktır. Her birliğin kendisine özel silahları bulunur. Sizin yapmanız gereken ise kurduğunuz ordu ile bu birlikleri yok etmek ve ilerleme olacaktır.

Yendiğiniz birlikteki askerleri kendi birliğinize dahil ederek ordunuzu daha da büyütebilir ve yenilmezliğinizi kanıtlayabilirsiniz. Her kazandığınız savaş sizin biraz daha yükselmenize yardımcı olacaktır.

Boom Force: Bedava Savaş Oyunu oyununda size 5 farklı bölge sunulmaktadır. Bu birbirinden farklı ve eğlenceli bölgelerde kıyasıya bir rekabet ile ordunuzla mücadele edebilirsiniz. Oyunda en iyi general olmak için iyi bir strateji belirlemeli ve ardından ordunuzu savaşlara dahil etmelisiniz. Bu muhteşem savaş oyununu APK olarak sitemizden indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.9.6

Boom Force: Bedava Savaş Oyunu


Boom Force: Bedava Savaş Oyunu

[0 b] (İndirme: 94)
Boom-Force.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 237
 
Tarih 2-05-2017, 23:05
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: