Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Köprü Kurma Android Oyunu Build a Bridge İndir
Köprü Kurma Android Oyunu Build a Bridge İndir

Köprü Kurma Android Oyunu Build a Bridge İndir


Köprü Kurma Android Oyunu Build a Bridge İndir

Bulmaca oyunu seviyorsanız ve bu oyuna biraz farklı yönden bakmak istiyorsanız sizin için en doğru oyunlardan birisi kesinlikle Build a Bridge olacaktır.

Bu eğlenceli oyun için bir mühendis olmak ister misiniz? Kim bilir belki de hayallerinizin mesleğini test etmiş olursunuz. 2D ara yüzü ile sunulan Build a Bridge, arabaların, kamyonların ve otobüslerin rahat geçebilmesi ve yoluna devam edebilmesi için yollar oluşturmanız mantığı üzerine kurulmuştur. Size düşen görev, araçların geçişi için en sağlam ve kullanışlı köprüleri yapmak olacak.

Köprü Kurma İnşa Android Oyunu oldukça keyifli hazırlanmış bir oyundur. Oyun içinde bir mühendis olmanızın yanında iyi bir bulmaca çözücü de olmanız gerekmektedir. Her etapta karşınıza çıkan farklı bir etabı çözerken soruna en iyi çareyi bularak birbirinden farklı şeyler inşa edebilirsiniz. Bu arada da deney yapmaktan asla kaçınmamanız oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirecektir.

2D modunda hazırlayacağınız köprülerin ardından işiniz bittiğinde 3D moduna geçiş yaparak aracınızın köprüden geçişini keyifle izleyebilir, kendi yaptığınız bu köprü ile gurur duyabilirsiniz. Köprünüz ne kadar dayanıklı ise aracın geçişi o kadar kolay olacaktır. Eğer sağlam köprü yapmazsanız aracınızın çöküşünü dakika dakika izleyeceksiniz.

Birbirinden farklı materyalleri kullanabileceğiniz Build a Bridge, şu an için 36 seviyeden oluşan ve zorluğu sürekli olarak artan bir oyun olarak bilinir. Bu eğlenceli Android oyunu APK olarak indirmek için bizi tercih edebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.0.12
Köprü Kurma Android Oyunu Build a Bridge İndir

[0 b] (İndirme: 89)
Build-a-Bridge.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 458
 
Tarih 16-04-2018, 16:04
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: