Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir
Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir

Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk indir

Android oyunlar arasında klasiklerden vazgeçmeyenlerdenseniz sizin için en keyifli oyunların başında Harvest Land gelecektir. Oldukça eğlenceli bir çiftlik oyunu olan Harvest Land, size özlemini duyduğunuz çiftlik hayatını yaşatacaktır. Kendiniz için bir çiftlik kurarak hayalinizi gerçekleştirmek, ürün yetiştirmek, hayvan beslemek ister misiniz? Klasik Android oyunu olan Harvest Land’da güzel bir köy kurabilir ve kocaman bir çiftliğe sahip olabilirsiniz.

Harvest Land APK oyununda kurduğunuz çiftliğinizde birbirinden farlı ürünleri yetiştirebilir, evcil hayvanları besleyebilir ve arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Yetiştirdiğiniz her ürün ve büyüttüğünüz her hayvan size yeniliklerin kapısını açacaktır. Çiftliğinizi her gün biraz daha büyüterek kocaman bir araziye çevirebilirsiniz. Çiftliğinizde buğday, üzüm, mısır gibi ürünleri yetiştirebileceğiniz gibi tavuk, koyun, inek gibi hayvanları da besleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra birbirinden önemli fabrikaları kurarak ürettiğiniz ürünleri işleyebilir ve satarak paranızı artırabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok paranız olursa o kadar büyük bir çiftliğe sahip olursunuz.

Klasik çiftlik oyunlarından biraz daha farklı olarak hazırlanmış olan Harvest Land’de ada canavarları ile de mücadele etmek zorundasınız. Canavarlara karşı çiftliğinizi korumak için savaşmanız gerekecektir. Bununla birlikte kayıp adanın sırrını çözmeniz de gerekecek.

Çok eğlenceli bir oyun olan Harvest Land’i APK olarak sitemizden indirebilir ve bu keyifli dünyanın bir parçası olabilirsiniz. Çiftlik oyunu tam bana göre diyorsanız, vakit kaybetmeden Harvest Land oyununu indirmelisiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.4.7

Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir

Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir

Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir
Android Çiftlik Oyunu Harvest Land Apk İndir

[0 b] (İndirme: 137)
Harvest-Land.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 693
 
Tarih 14-05-2017, 13:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: