Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Kelime Oyunları » En Popüler Kelime Oyunu - A Word Kelime Bulmaca Oyunu (Türkçe)
En Popüler Kelime Oyunu - A Word Kelime Bulmaca Oyunu (Türkçe)

En Popüler Kelime Oyunu - A Word Kelime Bulmaca Oyunu (Türkçe)


Türkçe A Word Kelime Bulmaca Oyunu Android

A Word klasik kelime oyunlarının aksine sizlere daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatır. Amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde verilen konuya uygun kelimeleri bulmak, puanları ve rozetleri toplamaktır. A Word ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, türkçe kelime bulmaca ve sözcük oyunları seven herkes için tasarlanmıştır.

"A Word Kelime Oyunu", size gittikçe zorlaşan tam 1360 bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunar. Oyun içerisinde ilerledikçe kilitli olan başarıları açabilir, arkadaşlarınızla puan tablosunda yarışabilir veya 17 farklı rozeti aşama aşama kazanabilirsiniz. Zamana karşı yarış içerisinde de olacağınız kelime oyunumuzun takıldığınız yerlerinde ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

Kelime oyunu sürekli olarak geliştirilmekte olup, sizden de gelen istekler doğrultusunda yeni bölümler eklemeler yapılacağı bildirilmiştir.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak reklamları kaldırabilir veya ek ipucu satın alabilirsiniz.

A Word Kelime Oyunu İNTERNET GEREKTİRMEZ ve TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Satın almanızı gerektirecek hiç bir kapalı özellik barındırmamaktadır. Ayrıca telefonunuzdan gereksiz hiçbir izin istemez.

Orijinal ismi ile A Word Game olan "A Word Kelime Oyunu (Türkçe)" apk oyun indir için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere farklı bir Android Kelime Oyunu sunuyor.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.0.1


En Popüler Kelime Oyunu - A Word Kelime Bulmaca Oyunu (Türkçe)

[16,29 Mb] (İndirme: 275)
A-Word-Kelime-Oyunu-TR.apk


Reyting:

Kategori: Kelime Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 460
 
Tarih 3-12-2017, 15:42
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: