Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Çocuk Oyunları » Çilek Kız Tatil Saçı
Çilek Kız Tatil Saçı

Çilek Kız Tatil Saçı Android Çocuk Oyunu indir


Çocuklar İçin En İyi Android Oyunu - Çilek Kız Tatil Saçı

2017 Yılı biterken en iyi çocuk oyunları kategorisine giren "Çilek Kız Tatil Saçı" ile artık hayal güçlerini geliştirebilecekler.

Çilek Kız Tatil Saçı Android Oyunu indirip çocuğunuzun saç tasarımları konusunda ne kadar becerikli olduğunu görebilirsiniz. Olayı sadece saç tasarımı olarak düşünmeyin. Önemli olan çocuğun hayal gücünü kullanarak neler yapabildiğini görmektir. Çilek Kız Tatil Saçı oyunu çocuklara dünya üzerindeki diğer saç modelleri ile de örnek olacak ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Çilek kız tatil saçı mobil Android oyunu, sevilen televizyon karakteriyle kuaförlük yapmak çocuğunuzun yaratıcılığını destekleyecek kendisini ifade etmesine yardımcı olacaktır. Oyunda sadece saç stilleri oluşturmuyorsunuz, farklı losyonlar ile güzel kokulu saçlar yaparak müşterilere beğendiriyorsunuz. Kirli olan saçları yıkama yaparak işe başlayın ve hayal gücünüze göre şekil verin.

Orijinal ismi ile Strawberry Shortcake Holiday Hair olan "Çilek Kız Tatil Saçı" apk oyun indir için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere yepyeni bir Android oyun sunuyor.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.6

Çilek Kız Tatil Saçı APK Çocuk Oyunu indir


Çilek Kız Tatil Saçı Oyunu indir

Çilek Kız Tatil Saçı

[14,84 Mb] (İndirme: 345)
Cilek-Kiz-Tatil-Saci.apk


Reyting:

Kategori: Çocuk Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 403
 
Tarih 17-02-2021, 16:28
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: