Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Çocuk Oyunları » Çocuklarınız İçin Dil Öğrenmenin En Güzel Yolu
Çocuklarınız İçin Dil Öğrenmenin En Güzel Yolu

Çocuklar için Yabancı Dil Öğrenme ANdroid


Çocuklar Dil Öğreniyor

Yabancı dil öğrenmenin en eğlenceli ve pratik yolu olan Android oyun ve uygulamasıdır.

Gelişen teknoloji ve çağımızda çocuklarımızın en üst seviyede eğitim almasına ve bilgi dağarcığına yeni bir şeyler katması için elimizden geleni yapıyoruz. Çocuklarımız her şeyin en iyisine layık olduğu için onlara en kaliteli zaman ve dersler konusunda biz anne babalar olarak bir arayış içinde oluyoruz. Küçük yaşlarda ellerinden zaten düşmeyen telefon veya tabletlerden dolayı şimdi ki nesil öğrenmeyi hızlı yapmaktadır. Aileler olarak çocuklarınızı doğru yönlendirirseniz onlara bir şeyleri küçük yaşlarda katabilirsiniz. Buna en güzel örnekte bu Android oyun ve uygulamasıdır. “çocuklar dil öğreniyor Android mobil uygulaması"na aslında çoğul isim vermeleri daha uygun olurdu. Çünkü bu Android uygulaması içinde 33 farklı dil mevcuttur. Bu APK uygulamasının indirip kurduğunuzda ilk olarak çocuğunuzun öğrenmesini istediğiniz dili seçiyorsunuz. Daha sonra seviyesine karar vererek işleme başlamış oluyorsunuz. cepapkindir.com

Kız veya erkek çocuğu fark etmez, çocuğunuza temel yabancı dil öğrenmesine yardımcı olacak olan uygulamada hiç değişmeyen kavramlardan başlıyor. Bunları da oyun şeklinde oyun şeklinde ve kartlar biçiminde karşınıza sunmaktadır. Mesela organlar, hayvanlar, renkler, sayılar, doğa, meyve ve yiyecekler gibi temelden başlıyor. Bunları çocuğunuz öğrenirken sizde faydalanıp bilmiyorsanız öğrenebiliyorsunuz. Zaman içerisinde uygulama içindeki istatistik bölümünden çocuğunuzun durumunu kontrol etmenize olanak sağlayan oyun ile kontrolüde elinizde tutmuş oluyorsunuz.

Uygulama içinde temel yabancı diller olarak, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca gibi diller mevcuttur. Ayrıca Çocuklar Dil Öğreniyor Android Özellikleri olarak, 11 ana konu seçeneği, 77 Temel ders, 400 görsel ve sesli olarak sık kullanılan kelimeler vardır. Uygulama sizlere günlük yapmanız gereken dersleri ve oyunlara ek olarak, haftalık ücretsiz sınava da tabi tutmaktadır. www.cepapkindir.com sitemizden apk oyun ve uygulamaları güvenle indirebilirsiniz.

Orijinal ismi ile Kids Learn Languages by Mondly olan "Çocuklar Dil Öğreniyor" apk oyun indir için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere yepyeni bir Android oyun sunuyor.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.1

Çocuklar Dil Öğreniyor Apk İndir Çocuklar Dil Öğreniyor Android İndir

Çocuklarınız İçin Dil Öğrenmenin En Güzel Yolu

[36,15 Mb] (İndirme: 70)
Cocuklar-Dil-Ogreniyor.apk


Reyting:

Kategori: Çocuk Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 941
 
Tarih 15-12-2017, 12:39
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: