Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sağlık ve Tıp » Bir Ayda Kilo Ver Android Uygulaması İndir
Bir Ayda Kilo Ver Android Uygulaması İndir

Bir Ayda Kilo Ver Android


Bir Ayda Kilo Ver

Bilimsel egzersizler ve sağlıklı bir diyetle 30 günde evinizde hızlı bir şekilde kilo vermek için harika bir Android uygulamasıdır.

30 Günde kilo ver apk uygulaması, güvenilir ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin kullanmasını tavsiye ettiğimiz 2017’nin sonunda en yeni tasarlanmış uygulamasıdır. Uygulama bildiğiniz diyet ve egzersizlerden farklı olarak sizlere planlanmış diyet programlarıda sunduğundan neyi nasıl yapayım derdinden kurtarıyor. Sağlık ve zindeliğinizi geliştirmeye yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kilo verme Android uygulamasının güzel bir özelliği de yaptığınız egzersiz ve kalori verilerinizi “Google Fit” kayıt etmesidir. Eğer bu uygulamanın istediklerini yaparsanız istediğiniz kiloya düşebilir ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. www.cepapkindir.com

Kilo kaybınızı grafik ve istatistikler ile takip edin. Yaktığınız kalori miktarını görün. Görüntülü rehber ve animasyonlar eşliğinde farklı egzersizleri zaman içinde aşama aşama arttırarak ideal kilonuza ulaşın. cepapkindir.com olarak bu güzel uygulamayı sizlere tavsiye ediyoruz.

Orijinal ismi ile Lose Weight in 30 Days olan "30 Günde Kilo Ver" Android Kilo Verme Uygulaması için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere yepyeni bir Kilo kontrol apk uygulaması sunuyor.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.10

Telefonla Bir Ayda Kilo Ver Bir Ayda Kilo Ver APK indir


30 Günde Kilo Ver APK indir 30 Günde Kilo Ver Android indir

Bir Ayda Kilo Ver Android Uygulaması İndir

[11,73 Mb] (İndirme: 1271)
30-Gunde-Kilo-Ver.apk


Reyting:

Kategori: Sağlık ve Tıp
Gösterim: 1 979
 
Tarih 17-12-2017, 19:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: