Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Aksiyon'da Guns Of Boom APK
Aksiyon'da Guns Of Boom APK

Guns of Boom - Online Shooter APK icon


Aksiyon'da Guns Of Boom

Yoğun iş hayatları arasındaki sıkıcı trafiğe apk oyun indir ile heyecanlı bir ara verebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap edebilmeyi sağlayan kolay kullanım ve ara yüzleri ile benzerlerinden kolayca ayrılan bu sistem harika birçok oyuna tek bir tuş ile ulaşmanızı sağlıyor. "Apk oyun" birçok kategoride sunduğu farklı alternatifleri ile kullanıcı ağını büyütüyor olsa da şu aralar yeni trend Guns of Boom gibi görünüyor.

Aksiyon oyun kategorisi içerisinde olan Guns of Bomm temelde birden çok kullanıcı ile birlikte de oynanabilecek olan bir atış oyunu. 3D ile desteklenmiş grafiklerin olduğu bu harika oyun içerisinde diğer oyunlar gibi bu sefer ipuçları, yönlendirmeler ve işaretler yok. Burada her şey senin elinde. Kararını ver, ordunu topla ve savaşa katıl!

2007 yılında son güncelleme ile 48 farklı silah çeşitliliğine sahip olan Guns of Bomm, otomatik ateş ve ücretsiz sunulan atışlarla eğlencenin zirvesine ulaşmasını sağlıyor. Animasyonlar ve arka plan müzikleri gerçek bir savaş alanında gibi hissettirirken tüm gücünüzle rakibinize saldırarak puanlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyor.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.8.1

Guns of Boom - Online Shooter APK


Guns of Boom - Online Shooter AndroidAksiyon'da Guns Of Boom APK

[58,72 Mb] (İndirme: 107)
Guns-of-Boom.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 734
 
Tarih 10-01-2018, 23:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: