Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Koş Sosis Koş! Apk İndir
Koş Sosis Koş! Apk İndir

Koş Sosis Koş! Apk İndir


Koş Sosis Koş! Apk Oyun İndir

Eğer heyecan dolu bir macera oyun istiyorsanız koş sosis koş! tam size göre demektir. Arcede oyun grubunda yer alan oyundaki görseller görülmeye değerdir. Oldukça kaliteli görsellerle beraber seçecek olduğunuz bir sosisin çevresinde koşarak maceradan maceraya atılabilirsiniz. Zira oyunun merkezinde ana karakter olarak sosis bulunmaktadır. Ayrıca sosisin yanı sıra sucuk, çikolata ya da farklı bir yiyecek seçebilirsiniz. Sosis engelleri aşarak kendisini kuvvetlendirecek olan güçlendirici niteliğindeki baharatlara veya tatlılara ulaşmak zorundadır.

Koş Sosis Koş ve Birbirinden Zor Engeller

Oyun Android platformuna uyarlanarak atlama, zıplama ve eğilme opsiyonları ile koşmakta olan sosisin çevresinde geçmektedir. Sosisin çevresindeki tehlikeler giyotin, bıçak, testere veya yanmakta olan bir tava olmaktadır. Sizin yapmanız gereken sosisi en az zayiat ile beraber hedefe ulaştırmak ve böylece levelleri geçmektir. Son derece komik ve heyecanlı maceraların yer aldığı koş sosis koş görseller açısından da oldukça canlı renkleri bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Türkçe yönergelerle beraber yapmanız gereken işlemleri gerçekleştirip görünüm değiştirme, güçlendirme ve pek çok opsiyon size sunulmaktadır.


Orijinal ismi ile Run Sausage Run! olan "Koş Sosis Koş!" apk oyun indir için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere yepyeni bir Android oyun sunuyor.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.9.2


Koş Sosis Koş! Apk İndir

[52,25 Mb] (İndirme: 78)
Kos-Sosis-Kos.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 215
 
Tarih 21-04-2018, 18:00
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: