Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Eğitici Oyunlar » Masha Ve Ayı İyi Geceler Yeni Uyku Öncesi Dostunuz APK
Masha Ve Ayı İyi Geceler Yeni Uyku Öncesi Dostunuz APK

masha ve ayı iyi geceler apk oyun icon


Masha ve Ayı: İyi geceler Yeni Uyku Öncesi Dostunuz

Android oyun sektörü her geçen gün teknolojinin de gelişmesi ile birlikte büyük bir hızla gelişim göstermektedir. Oyun sektörü gelişmesi ile birlikte her geçen gün piyasaya sürülen oyunların tarzı ve kapsamı değişmektedir. Günümüzde özellikle ufak yaştaki çocuklara yönelik üretilen oyunların sayısı artmış bulunmaktadır. Masha ve Ayı : iyi Geceler isimli oyun da yine çocuklar için üretilmiş oyunların başında gelmektedir. Bir çizgi film karakteri olan masha ve ayıdan esinlenerek üretilmiş oyunda çocuklar yatmadan önce sıradan masal okuma gibi aktiviteler dışında etkileşimli bir şekilde ninniler söyleyebilmekte, hikayeler dinleyebilmekte ve eğitici bulmacaları çözme fırsatı yakalayabilmektedir.

Masha Ve Ayı : İyi Geceler Oyununu Çocuğunuz İçin Vakit Kaybetmeden Edinin

Çocuk gelişimi özellikle küçük yaşlarda başlamaktadır. Uzmanlar özellikle çocuğun ilk yedi senesinin gelecekteki hayatı üzerine çok büyük bir etkisi olduğu konusunda hemfikirdirler. Masha ve Ayı: İyi geceler isimli oyun da içerisinde sahip olduğu bulmacalar, etkileşimli şarkı söyleme gibi özellikleri sayesinde çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilecek yegane oyunlar arasındadır.


Orijinal ismi ile Masha and the Bear: Good Night! olan "Masha ve Ayı: İyi geceler" apk oyun indir için GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri olup DİL: TÜRKÇE seçeneği ile sizlere yepyeni bir Android oyun sunuyor.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.1
Masha Ve Ayı İyi Geceler Yeni Uyku Öncesi Dostunuz APK

[95,11 Mb] (İndirme: 126)
masha-ve-ayi-iyi-geceler.apk


Reyting:

Kategori: Eğitici Oyunlar / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 250
 
Tarih 29-01-2018, 20:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: