Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Olimpos Tanrıları Oyunu Apk İndir
Olimpos Tanrıları Oyunu Apk İndir

Olimpos Tanrıları APK icon


Olimpos Tanrıları Android Oyunu

Android platformlar için geliştirilmiş bir mobil oyun olan Olimpos Tanrıları, son zamanların en iyi oyunlarındandır. Aegis interactive, LLC tarafından yapılan oyun, savunma stratejileri geliştirmenizi sağlamaktadır. Bir tür strateji oyunu olan Olimpos Tanrıları oyununu arama motoruna apk oyun indir yazarak indirebilirsiniz. Oyuna başladığınızda Antik Yunanistan'da surlarla çevrili olan şehirler ve Yunan tanrılarının kontrolü artık sizin elinizdedir.

Tanrılar düşmanların şehirlerini aşarken, onlar için güçlü bir imparatorluk inşa edebilirsiniz. Zor durumda olanları yaratıkların tehlikesinden koruyabilirsiniz. Yapılan saldırılara karşı şehri korumak, en önemli görevinizdir. Düşmanların Olimpos şehrine zarar vermemesi elinizden geleni yapmalısınız. Ayrıca oyunda müttefiklerinize yardımcı olabilir ve müttefiklerinizle yan yana düşmanlara karşı savaşabilirsiniz. İş birliğine dayalı olan bu oyunda, düşmanlarınıza karşı olarak müttefiklerinizin yanında yer almanız gereklidir.

Oyun içerisinde dilediğiniz zaman bina alım ve satımı yapabilirsiniz. Bunun için inşa süresi bulunmamaktadır. Şehri istediğiniz şekilde yeniden oluşturabilirsiniz. Pek çok şehir düzeni ve savunma stratejisi oluşturma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Büyük zorluklarla karşı karşıya kalarak, mücadele edebilirsiniz. Oyunda Tanrılar etkili savunmaları ödüllendirmektedir. Aksiyon, savaş ve güç oyunda ödül almaktadır.

Gerçek zamanlı bir oyun olan ve orijinal ismi ile Gods of Olympus APK oyununda, Yunan tanrılarının kontrolü oyuncu olarak sizlerin elindedir. Müttefiklerinizin şehri savunmasına ya da başka imparatorluğa saldırmasına yardım edebilirsiniz. İyi savunmalar ve iyi saldırılar oyunda ödül almaktadır. Bu nedenle iyi savunma ve saldırı yapmaya özen göstermelisiniz. Oyunu oynamak için indirmeniz yeterlidir.
Android Sürümü: 3.2 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.1.18473

Olimpos Tanrıları APK


Gods of Olympus APK

Olimpos Tanrıları Oyunu Apk İndir

[91,9 Mb] (İndirme: 576)
Gods-of-Olympus.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 769
 
Tarih 17-02-2018, 17:34
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: