Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Tanklar Dünyası ve Hava Saldırısı Android Oyunu
Tanklar Dünyası ve Hava Saldırısı Android Oyunu

World of Tanks Blitz APK indir icon


Hava Saldırısı ve Tanklar Dünyası Android Oyunu

Savaş oyunu severler farklı maceralara atılmak için World Of Tanks Blitz oyununu Android oyun uyumlu cihazlara indirerek farklı tecrübeler yaşayabilirler. Gerçekçi bir tema üzerine kurulan bu oyuna dünya üzerinde yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Dünya genelinde 90 milyondan fazla oyun sever World Of Tanks Blitz oyunu ile yeni maceralara koşmaktadır.

World Of Tanks Blitz Oyun Özellikleri

Oyuncular World Of Tanks Blitz oyununda 250'nin üzerinde savaş aracını kullanabilir ve bu araçlarla rakiplerini yok etmeye çalışır. Oyundaki araçlar en düşük seviyeden en yüksek seviyeye doğru ilerlemektedir. Oyuncular engelleri aşıp, rakiplerini yok ettikçe daha güçlü savaş araçlarına sahip olabilir ve bu araçlar ile farklı maceralara koşabilirler. Oyunda oyuncular 7 kişilik ekipler kurarak rakipleri ile mücadele eder. World of Tanks Blitz oyununda oyuncular dünyanın farklı yerlerindeki oyuncular ile online olarak mücadele edebilir veya o kişileri kendi klanlarına alarak iş birliği içerisinde düşmanlarını yenebilirler. Kişiler düşmanlarını yenip, yeni yerler ele geçirdikçe daha güçlü araçlar sahip olurlar.

World of Tanks Blitz Apk oyun


World Of Tanks Blitz Oyunu Nasıl İndirilir?

Oyun severler eşsiz savaş oyunu oynamak için World of Tanks Blitz oyununu internet üzerinden indirebilirler. Apk oyun indir seçeneği ile oyun severler kısa süre içinde bu savaş oyununu kısa sürede bilgisayarlarına veya akıllı telefonlarına indirebilirler. Ancak bu oyunu indirebilmek için kişilerin akıllı cihazlarında en az 3 GB boş yer olması gerekir.

Dünya Tank Savaşı Apk oyun
Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 669
 
Tarih 7-04-2022, 18:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: