Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » RPG Android Oyun Dungeon Quest
RPG Android Oyun Dungeon Quest

Dungeon Quest APK icon


RPG Android Oyun Dungeon Quest

Hayatımızın içerisinde olan telefonlar da oyun oynamak birçok kişinin zaman geçirmesini sağlar ve genelde Google Play üzerinden indirilen oyunları apk oyun indir denilerek de indirmek mümkündür. İnternet üzerinde apk dosyası ile oynanabilecek birçok oyun türü vardır. Genelde oynanan oyunlardan biri de aksiyon ve kişilik oyunlarıdır. Bu oyunlardan uzun zamandır insanların tercih ettiği ve hem eğlenip hem de kendi belirlediği karakteri geliştirerek yürüttüğü oyun Dungeon Quest, birçok kişinin sürekli oynadığı ve oylama üzerinde 5 üzerinden 4,5 puan alması ile de insanların tercih etmesinde büyük önem taşımakla birlikte beğenildiğini de göstermektedir.

Bir çok farklı rol oyunu piyasa da olsa da onlardan sonra çıkmasına rağmen beğenisini toplayan bir oyundur. Genel bir hikayesi olan ve o modda ilerleyen oyunun internet olmadan da oynanma modu tercihi artırmaktadır. İnternetli bölümde ise gerçek oyuncularla kendi karakteriniz arasında teke tek savaşlar düzenleyebilir, ekipler halinde daha büyük düşmanlara karşı savaşabilir ve kazandığınız savaşlarla birlikte karakterinizin gücünü artırmak için iksir, kıyafet, savaş aletleri alabilmeniz mümkündür.

Hatta daha iyi özelliklere sahip olmak için altından ayrı kristallerde toplana bilinmektedir. Bu sayede daha üstün özellikli bir karaktere sahip olmanız olası olmaktadır. Oyunda gerçek para ile de farklı alet ve özellikleri alabilmeniz için yol daha kısa olacaktır. Bu sayede savaşlarda üstünlüğünüzü ve kazançlarınızı daha hızlı sağlayıp eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.0.4.1

Dungeon Quest APK oyun indir


Dungeon Quest Android oyun indirRPG Android Oyun Dungeon Quest

[45,59 Mb] (İndirme: 11)
Dungeon-Quest.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 237
 
Tarih 12-03-2018, 22:43
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: