Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Eternium Oyunu APK İndir
Eternium Oyunu APK İndir

Eternium APK icon


Eternium Oyunu APK İndir

Hayatımıza en iyi yönü verebilmek için kendi karakterimizi geliştirmeye çalışıyoruz ve bunu teknolojiyle birleştiren şirketler insanlara bu durumu daha farklı bir şekilde yani oyunlarla sunmaktadır. Oyunları teknoloji ile ilk buluşmasını genelde çoğu çocuk bilgisayar ile fark etmiştir ancak şimdiki nesilde telefon, tablet, laptop gibi farklı şekillerde çabuk bir şekilde sunulmaktadır.

Şuan sadece oyun oynama üzerine olan ama arka planda kendi de oyun yazmak gibi farklı düşüncelere girmeyen çocuklara apk oyun indir denildiğinde bunu bir oyun türü zannetse de apk sadece oyunun telefona kurulma dosyası olmaktadır. Bunların üzerinde durum bilgi sahibi olarak geliştirip kendi oyunlarını oynamaları sağlanabilecektir. Hem bu şekilde kendini geliştirir hem de oyundan çok kendisine deneyimler kazandırmış olacaktır.

Bu durum üzerinde durmayan çoğu çocukta genelde erkekler savaş, aksiyon ve rol üstlenilen oyunlar oynamaktadır. Rol oyunları ile geliştirdikleri karakter ile kendilerini de geliştirdiği ve geliştiğini düşünerek öz güven duygusu da kazandırılmaktadır. Bunlardan birisi de Eternium olup, oldukça kaliteli grafiklere sahip, kolay sekmelerle oyuncuları yormayan, geliştikçe ödüllerle karakterin gelişmesini sağlayan ve oyunculara farklı zamanlar da daha hızlı gelişmelerini sağlayan imkanlar verilen çok beğenilmiş bir oyundur.

Çok fazla kişinin takip ettiği de Google Play Store üzerinden indirilme sayısının 10 milyonu aşkın sayıya ulaşması, oylama ile 4.8 düzeyinde büyük bir puanlamaya sahip olması sebebi ile insanlara da çok iyi bir oyun ve tercih sebeplerinin çok olduğunu belirtmektedir. Oyunun içeriğinde bir hikaye modunda ilerleyip farklı iksir, aletler satın alınması ya da savaşlarla birlikte kazanılması ve bununla birlikte çoklu oyuncular ile ekip halinde savaşlar düzenlenmesi sağlanan çok kapsamlı ve internet gerektiren bir oyundur. Tercih edilen en iyi android oyun tercihleri arasında da hep yerini korumaktadır.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2.96

Eternium APK OyunEternium Oyunu APK İndir

[87,39 Mb] (İndirme: 15)
Eternium.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 300
 
Tarih 13-03-2018, 22:25
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: