Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Dungeon Hunter 5 Seri Sonu Gameloft Oyunu
Dungeon Hunter 5 Seri Sonu Gameloft Oyunu

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG APK icon


Dungeon Hunter 5 - Aksiyon Rpg

Çocukluktan beri genelde erkek çocuklarının ilgisini çeken savaş, aksiyon tarzı oyunlar zamanın gelişimi ile bilgisayar oyunlarına sonra da telefonlara kadar ulaşmıştır. Zamanla çocuklar teknoloji çağına ayak uydurup oralardan oynamaya başlamıştır. Bilgisayarda oyunu kurmak gibi olaylarla uğraşmadan akıllı telefonlar sayesinde istediğiniz oyunu apk oyun indir diyerek kolayca indirip eğlenceye başlamanız mümkün olmaktadır. Her çocuğun elinde olan telefonlar çocukların ve büyüklerinde android oyun oynama tutkusunu artırmaktadır.

Genelde tercihin artışı rol oyunları yönünde olması ile bu tarz oyunların çeşitliliği de artırılmaktadır. Ancak herkes oynadığı oyundan yüksek kalite ve grafikler bekleyerek de oyununu belirlemektedir. Genel yönelim bu yönde olması ile özellikle büyük oyun üreten firmalardan biri olan Game Loft ile Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG adında harika bir oyun ortaya çıkarılmıştır. Uzun süredir piyasa da olan ve devamlı gelişmeler ile güncellenen bu oyun, oyuncularına mükemmel kalitede grafikler ile tekli savaşlarla gelişmenizi sağlamaktadır. Sadece bununla kalmayıp 3 kişilik ekipler ya da klan belirlenerek ekip şeklinde savaşmanızı da sağlamaktadır.

Online olarak oynanan bu oyun beğenileri toplayarak 4,2 lik bir puan toplamıştır. Yapılan savaşlar ve ilerlemeler sayesinde farklı özellikte kılıç, kalkan, büyü gibi özellikleri almanız mümkün olmaktadır. Bu sayede karakterinizle daha büyük savaşlara ilerleme ve yükselme isteğiniz artacaktır. Beğenileri üzerine toplayan ve bu sayede sürekli yenilenen oyun 10 milyonda da fazla kullanıcıya sahip olmaktadır.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.4.0j

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG APKDungeon Hunter 5 Seri Sonu Gameloft Oyunu

[33,07 Mb] (İndirme: 5)
Dungeon-Hunter-5.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 315
 
Tarih 21-03-2018, 20:32
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: