Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Yeni Gözde Beat Racer APK!
Yeni Gözde Beat Racer APK!

Yeni Gözde Beat Racer APK!


Yeni Gözde Beat Racer!

ZPLAY tarafından tasarlanan Beat Racer oyunu son zamanların gözde oyunu haline gelmiştir ve 5 milyondan fazla indirilmiştir. "Apk oyun indir" denilince ilk akla gelen oyunların başında Beat Race gelmektedir. Beat Race araba yarışı şeklinde tasarlanmıştır. Araba yarışı yaparak aynı zamanda da müzik tasarlayabileceğiniz mobil oyun olan Beat Racer, Google Play ve AppStore ile kullanıcılarına sunulmuştur.

Oynarken oldukça heyecan verici olan bu oyun ile oldukça keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Oyunu oynarken kulaklık ile oynamanız keyfinizi artıracaktır çünkü oyunun müzikleri oldukça eğlendiricidir. Oyunda engellere takılmadan yarışmanız gerekmektedir. Her bölümde farklı müzikler çalmaktadır. Oyunun her bölümünde bütün düzgün bir şekilde notaları toplamanız gerekmekte ve topladığınız notalar ile belirlenen müziği tamamlamanız gerekmektedir. Ekran üzerinde sola, öne ve sağa elinizi oynatarak aracın hareketini sağlıyorsunuz.

Notaları kaçırmadan toplamanız ve engellere takılmamanız oyunda bölüm geçmek için gerekli olan şartlardandır. Bu hataları yaptığınız anda arkanızda arabalar size doğru saldırmaya çalışıyor. Sizi yok etmeye çalışan bu arabalara ateş ederek yok etmeniz gerekmektedir aksi taktirde bölümü geçemezsiniz. Eğer ateş etmezseniz bu arabalardan kurtulamazsınız yaklaşarak size çarpar ve öldürür.

Parkuru tamamlayınca yeni müziklere sahip bölümler ve yeni arabalar karşınıza çıkmaktadır. Fakat arkadaki araba size çarparak yok ederse ilk baştan tekrar başlamanız gerekmektedir. Oyun ses içerikleri olduğu kadar görüntü grafikleriyle de oynayanlar üzerinde farklı bir deneyim izlenimi bırakmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda, yeni arabalar alabilmeniz için ücretli oyun için satın alma seçenekleri bulunmaktadır.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.2.2


Yeni Gözde Beat Racer APK!

[66,9 Mb] (İndirme: 15)
Beat-Racer.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 288
 
Tarih 23-03-2018, 19:33
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: