Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Dan The Man: Action Platformer APK İle Kahraman Olmaya Hazır Mısın?
Dan The Man: Action Platformer APK İle Kahraman Olmaya Hazır Mısın?

Dan The Man: Action Platformer APK İle Kahraman Olmaya Hazır Mısın?


Dan The Man: Action Platformer İle Kahraman Olmaya Hazır Mısın?

Jetpack Joyride ve Fruit Ninja oyunlarını tasarlayan Halfbrick Studios şirketinin yeni oyunu olan Dan the Man kullanıcılarına sunuldu. Google Play ve Appstore üzerinden ücretsiz şekilde paylaşılan oyun kısa bir süre içerisinde yaklaşık 50 milyon kişi tarafından indirildi. Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Japonca, Portekizce ve İngilizce olmak üzere 9 farklı dilde tasarlanmıştır. Ayrıca Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Türkçe dil desteği sayesinde oyuncaların daha konforlu oyun oynayabilmeleri sağlanmıştır. Oyun Dan adlı karakterin sürükleyici aksiyon dolu hikayesini ele almaktadır. Oyun kurgusu gereği oyunun baş karakteri olan Dan bir köyde yaşamaktadır. Yaşadığı köyde her şey yolundayken köyünde bir karışıklık çıkıyor ve saldırılara maruz kalıyorlar. Saldıranlar ise bir süredir gölgelerin arkasına sığınmış bazı karakterlerdir. Bu köye saldıran karakterler Dan'in kız arkadaşı Josie'yi de alarak kayıplara karışıyor. İster oyuncunun görevi burada başlıyor.

Oyuncu, Dan'in kız arkadaşını kurtarmak ve köyü korumakla görevlidir. Dan The Man adlı oyun Mario oyununu bizlere hatırlatsa da daha fazla aksiyon ve grafik kalitesiyle ön plana çıkıyor. Oyun grafikleri mobil oyunlara göre oldukça başarılıdır. Görüntü grafikleri gibi ses efektleri de oyuncuya ayrı bir aksiyon yaratıyor. Oyun 2 boyutlu olarak tasarlansa da oldukça başarılı bir kurguya sahiptir. Oyun 12 farklı bölümden oluşmaktadır ve bazen canavarlar ile savaşmanız da gerekebilir.

12. bölümün sonunda Josie'yi kurtarmış olacaksınız ve oyunu bitireceksiniz. Bölümlerin içerisinde topladığınız oyun paralarını biriktirerek canınızı yenileyebilir veya yeni silahlar alabilirsiniz. Oyun içerisinde bazı silahlar size başlangıç olarak verilmektedir. Fakat bu silahların gücü biraz yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden oyun paralarını kullanarak daha farklı silahlara sahip olabilirsiniz.

Eğer yeterli oyun paranız yoksa oyun içi satın alımlar yaparak da gerçekleştirebilirsiniz. Apk oyun indir denilince karşınıza çıkan seçeneklerden bir adım önde olan Dan The Man oyunu sizlere kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2.2
Dan The Man: Action Platformer APK İle Kahraman Olmaya Hazır Mısın?

[67,44 Mb] (İndirme: 16)
Dan-the-Man.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 083
 
Tarih 27-03-2018, 20:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: